Vibrator Sundaze Pistachio

17,500 LEK

Nëse po kaloni mirë, ku është nxitimi? Merreni mirë dhe ngadalë, dhe do të shkoni drejt një niveli krejtësisht të ri të intensitetit: orgazëm të ngadaltë.

Availability: Në gjendje SKU: 4130001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 

VIBRATOR PULSING DHE PRODHËS

Teknologji e re: rritja e zgjimit në mënyra të reja emocionuese për orgazma pa dyshim më intensive
Dridhje e zhurmshme ose gjëmuese, përkëdhelje, fluttering, shtytje pa duar dhe më shumë
Stimulon mbaresat nervore që vibratorët e tjerë nuk munden, për ndjesi të reja
Cilësimet e kombinimit të kuruar, për t’u shtrirë dhe për të shijuar

Lloji – Pulse Vibe
Fuqia – E ripenisikueshme (me paralajmërim të baterisë së ulët)
Lëvizja -10 modele & 4 ritme
Funksionet – Funksioni i Kujtesës dhe Kyçja e Udhëtimit
Dimensionet – 17,5 cm dhe Ø 3,5 cm
Pesha – 216 g
Jetëgjatësia e baterisë – 40-180 minuta
Koha e penisikimit – 5 orë
Materialet – Materiale të sigurta për trupin, jo poroze dhe hipoallergjike

 

SLOWGASM

Nëse po kaloni mirë, ku është nxitimi? Merreni mirë dhe ngadalë, dhe do të shkoni drejt një niveli krejtësisht të ri të intensitetit: orgazëm të ngadaltë. Ideja është të thyeni zakonet tuaja të orgazmës dhe të zbuloni, hap pas hapi, shtigje të paeksploruara drejt një kulmi të ri emocionues. Gjëja më e rëndësishme? Thjesht relaksohuni. Mos e teproni – jepini trupit tuaj kohë për t’i marrë të gjitha. Jini të hapur ndaj ndjesive dhe ndjenjave të reja.

 

Kjo është ajo që ka të bëjë SUNDAZE. Ky Pulse Vibe lëviz mbrapa dhe mbrapa, ngadalë, duke trokitur butësisht – më pas më shpejt dhe më urgjentisht, ose me shtytje ritmike. SUNDAZE punon duke ofruar një lloj stimulimi krejtësisht të ri. Ndryshe nga vibratorët konvencionalë, Pulse Vibe stimulon tre lloje të ndryshme të mbaresave nervore në të njëjtën kohë. Ai synon vetëm pikat e duhura me presion dhe trokitje që e bëjnë gjithçka të lëkundet. E vetmja gjë për të bërë është të relaksoheni dhe të jeni në humor – pjesa tjetër kujdeset për veten. Zbuloni më shumë rreth ngadalësimit dhe seksit të ngadaltë.

KALOJENI DITËN NË KREVAT

“Sundaze” është ajo ndjesi relaksi dhe hapjeje që e keni pasditeve të gjata dhe dembel të së dielës. Herën e parë që ndjemë atmosferën SUNDAZE, e dinim se kështu duhej ta quanim. Me pesëmbëdhjetë ndjesi të ndryshme për të zgjedhur, kjo lodër thjesht kërkon të luhet me orë të tëra në të njëjtën kohë, ndërsa ju eksploroni çdo mënyrë të mundshme për ta bërë veten të ndiheni të mrekullueshëm.

ÇFARË E BËN SUNDAZE TË VEÇANTË?
Nuk është thjesht një vibrator: është një vibrim pulsi. SUNDAZE përdor teknologjinë e re të patentuar për të lëvizur jo vetëm nga dridhja e zymtë në dridhje të zhurmshme, por edhe në trokitje të lehta që ju ndezin si asgjë tjetër, lëvizje pulsuese dhe përkëdhelëse dhe shtytje pa duar për masazh të brendshëm ose të jashtëm. Ky vibrator shtytës është i mirë për njerëzit e ndjeshëm dhe gjithashtu për adhuruesit e fuqisë, një kombinim që vështirë se e shihni ndonjëherë. Ju fjalë për fjalë nuk keni ndjerë kurrë diçka të tillë më parë, dhe ndihet jashtëzakonisht e mahnitshme.

Si bonus, mund të ruani cilësimin tuaj të preferuar, kështu që SUNDAZE fillon me të çdo herë dhe nëse e fikni lodrën aksidentalisht gjatë lojës, thjesht ndizeni përsëri brenda 15 sekondave për t’u kthyer në të njëjtin cilësim. Përveç kësaj, ju mund të përdorni bllokimin praktik të udhëtimit për transport dhe ruajtje diskrete.

A DO TË MË BËNË TË GJITHA ATO NDJESA TË REJA TË VARUR NGA SUNDAZE?
Krejt e kundërta! Vibratorët nuk janë në thelb formues zakonesh; është thjesht se njerëzit priren t’i përdorin ato në të njëjtën mënyrë, në të njëjtin mjedis, pa pushim, çdo herë. Ky vibrator pulsues ju jep kaq shumë mënyra për të luajtur, me kaq shumë lloje të ndryshme ndjesish, saqë nuk jeni në rrezik të mësoni trupin tuaj me lodrën. Në fakt, cilësimet për nxitjen e zgjimit të SUNDAZE e bëjnë trupin tuaj të ndihet mirë në çdo mënyrë që dëshironi, me ose pa lodrën! Pas përdorimit të tij, seksi me partnerin në fakt ndihet më intensiv, jo më pak.

A MUND TA PËRDORË KËTË VIBRATOR TRUSTUESE ME NJË PARTNER?
Absolutisht! SUNDAZE është një lodër veçanërisht e mrekullueshme për dikë që dëshiron të ndizet më lehtë me një partner ose që ka vënë re një ndryshim në zgjimin e tyre për shkak të moshës ose stresit. Provoni cilësimet e trokitjes dhe pulsit, të cilat ndihmojnë në zgjimin e mbaresave tuaja nervore dhe nxitjen e rrjedhjes së gjakut, duke ju bërë të ndiheni më të eksituar dhe më të ndjeshëm.

Vibrator Sundaze Pistachio

17,500 LEK

In stock