-20%

Vibrator Sultry Double Pillow Talk

9,600 LEK

Sultry është një vibrator specialiteti që mund të përdoret në të dy anët. Koka e rrumbullakosur, fleksibël siguron dridhje të fuqishme që e bëjnë atë të përsosur për stimulimin e brendshëm dhe masazhimin. Ana tjetër është pak e lakuar, duke e bërë atë të përshtatshme për stimulimin e mrekullueshëm të brendshëm të pikës G. Përmes funksionit të tij rrotullues, ai do të godasë të gjitha pikat tuaja të ndjeshme. Ky vibrator shkopi ka 2 motorë të fuqishëm dhe është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Sultry gjithashtu ka një veçori të veçantë, të rregullueshme të ngrohjes për një ndjenjë komode dhe reale. Dridhësi është i detajuar bukur dhe ka një pamje luksoze. Ne rekomandojmë përdorimin e lubrifikantit me bazë uji.

Availability: Në gjendje SKU: 26819 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sultry është një vibrator specialiteti që mund të përdoret në të dy anët. Koka e rrumbullakosur, fleksibël siguron dridhje të fuqishme që e bëjnë atë të përsosur për stimulimin e brendshëm dhe masazhimin. Ana tjetër është pak e lakuar, duke e bërë atë të përshtatshme për stimulimin e mrekullueshëm të brendshëm të pikës G. Përmes funksionit të tij rrotullues, ai do të godasë të gjitha pikat tuaja të ndjeshme. Ky vibrator shkopi ka 2 motorë të fuqishëm dhe është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Sultry gjithashtu ka një veçori të veçantë, të rregullueshme të ngrohjes për një ndjenjë komode dhe reale. Dridhësi është i detajuar bukur dhe ka një pamje luksoze. Ne rekomandojmë përdorimin e lubrifikantit me bazë uji.

Vibrator Sultry Double Pillow Talk

9,600 LEK

In stock