Vibrator Sugar Pop Chantilly

9,900 LEK

Chantilly nga Sugar Pop është një vibe brekë e komanduar me telekomandë e bërë nga silikoni i butë dhe fleksibël i klasës platini. Me një magnet të fuqishëm për të siguruar lodrën në pozicionin e duhur, Chantilly jep stimulim shpërthyes nëpërmjet 10 modeleve të dridhjeve.

Availability: Në gjëndje SKU: 281012 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Chantilly nga Sugar Pop është një vibe brekë e komanduar me telekomandë e bërë nga silikoni i butë dhe fleksibël i klasës platini. Me një magnet të fuqishëm për të siguruar lodrën në pozicionin e duhur, Chantilly jep stimulim shpërthyes nëpërmjet 10 modeleve të dridhjeve. Chantilly është rezistent ndaj ujit, i rikarikueshëm dhe i përshtatshëm me të gjithë lubrifikantët / Telekomanda nuk është. (bateria C2032 e përfshirë).

Vibe brekë me telekomandë
Bërë nga silikoni i klasës platini
Me magnet të fuqishëm
10 modele vibrimi
Rezistent ndaj ujit
E rikarikueshme
I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet
Telekomanda nuk është rezistente ndaj ujit dhe ka nevojë për një bateri C2032 (e përfshirë)
Dimensionet e produktit:
Plumb: 3,31 x 1,65 x 1,3 inç / 8,4 x 4,2 x 3,3 cm
Telekomanda: 2,95 x 1,14 x 0,39 inç / 7,5 x 2,9 x 1 cm

Vibrator Sugar Pop Chantilly

9,900 LEK

In stock