Vibrator Sugar Pop Aurora Pink

11,300 LEK

Aurora nga Sugar Pop paketon përdorime të shumta në një lodër. Doreza e Aurora përmban 10 modele të teknologjisë së pulsimit të ajrit. Koka e madhe bulboze prodhon dridhje të lumtura nëpërmjet 3 shpejtësive dhe 7 funksioneve të saj.

Availability: Në gjëndje SKU: 281008 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Aurora nga Sugar Pop paketon përdorime të shumta në një lodër. Doreza e Aurora përmban 10 modele të teknologjisë së pulsimit të ajrit. Koka e madhe bulboze prodhon dridhje të lumtura nëpërmjet 3 shpejtësive dhe 7 funksioneve të saj. I papërshkueshëm nga uji, i rikarikueshëm dhe i përshtatshëm me të gjithë lubrifikantët.

Lodër e gjithanshme me 10 modele të teknologjisë së pulsit të ajrit
Kokë e madhe bulboze
7 funksione vibrimi dhe 3 shpejtësi
E bërë nga silikoni
Rezistent ndaj ujit
E rikarikueshme
I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet
Përmasat e produktit: 8,98 x 1,65 x 1,65 inç / 22,8 x 4,2 x 4,2 cm

Vibrator Sugar Pop Aurora Pink

11,300 LEK

In stock