-30%

Vibrator Sucker & G-Spot Cunt

6,384 LEK

Projektuar për të krijuar përvojën përfundimtare në zgjimin e seancave të seksit solo, ose për ta ndarë atë me një partner për një aventurë seksuale sublime! Ky thithës i butë i mëndafshtë dhe vibrator i pikës G është i përkulshëm me zgjuarsi.

Availability: Në gjendje SKU: 210046 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Projektuar për të krijuar përvojën përfundimtare në zgjimin e seancave të seksit solo, ose për ta ndarë atë me një partner për një aventurë seksuale sublime! Ky thithës i butë i mëndafshtë dhe vibrator i pikës G është i përkulshëm me zgjuarsi. Një shumëllojshmëri prej 5 thithësesh ju sjellin seksin e plotë të ọrạl sẹx dhe me 10 mënyra dridhjeje perfekte për të goditur në vend. Ky thithës silikoni dhe vibrator i pikës G do t’ju japë orgazma të mrekullueshme intensive. E projektuar në mënyrë ergonomike me silikon të cilësisë së lartë, kjo lodër do t’ju bëjë të ktheheni për më shumë.

Karakteristikat:

10 mënyra dridhjeje
5 nivele thithjeje
Silikoni / ABS
Spërkatje i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: vjollcë
USB e ripenisikueshme
Gjatësia: 310 mm
Gjatësia e futur: 145 mm
Diametri i skajit të thithësit: 28 mm
Diametri i vibratorit: 50 mm
Pesha: 115 g
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur
Koha e përdorimit: 1 orë

Vibrator Sucker & G-Spot Cunt

6,384 LEK

In stock