Vibrator STRONIC G Pink

18,400 LEK

Më në fund, një lodër që i jep pikës tuaj G masazhin ritmik që dëshiron, pa duar. Me gjithë veprimin shtytës dhe pulsues që e ka bërë teknologjinë tonë të patentuar të pulsatorit një sukses masiv, STRONIC G ju lejon të zgjeroni orgazmat tuaja pa ngritur gishtin.

Availability: Në gjendje SKU: 4108836 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Më në fund, një lodër që i jep pikës tuaj G masazhin ritmik që dëshiron, pa duar. Me gjithë veprimin shtytës dhe pulsues që e ka bërë teknologjinë tonë të patentuar të pulsatorit një sukses masiv, STRONIC G ju lejon të zgjeroni orgazmat tuaja pa ngritur gishtin.

Pra, ÇFARË E BËN TË NDRYSHME KËTË NGA VIBRATORI?
STRONIC G shtyn përpara dhe mbrapa vetë, duke ju lënë të lirë të përqendroheni në gjëra të tjera. Merrni atmosferën tuaj të preferuar dhe tregojini klitit tuaj pak dashuri! Dilni me partnerin tuaj! Provoni një sërë pozicionesh të ndryshme! Ktheni faqet e antologjisë tuaj të re erotike! Bëni gjithçka që e çon seancën tuaj në nivelin tjetër – sepse mundeni. Falë bllokimit praktik të udhëtimit, STRONIC G ruhet gjithmonë në mënyrë të sigurt dhe nuk fiket në kohën e gabuar.

KA DËGJUAR DIÇKA PËR ORGAZMAT E PIKËS G…?
Ndërsa klitori i pëlqen dridhjet, goditjet dhe më shumë, pika G i përgjigjet presionit dhe lëvizjes së qëndrueshme e të qëndrueshme – dhe këtu shkëlqen STRONIC G. Kurba e saj e drejton atë pa mundim në pikën G dhe prej andej mund të zgjidhni nga cilësimet që përfshijnë një impuls të qëndrueshëm dhe një shtytje të shpejtë mbrapa dhe mbrapa. Edhe më mirë, STRONIC G sjell rrjedhjen e gjakut në zonë, duke rritur zgjimin dhe ndjeshmërinë tuaj. Kombinoje atë me stimulimin e një zone që shpesh neglizhohet në favor të klitës dhe do të keni një orgazmë super të zgjeruar që ju vjen.

TINGËLËT PAK SHUMË MIRË. A DO TË SHKATËROJMË/PARTNERIN IM PËR SEKS?
Definitivisht jo. Ndryshe nga vibratorët, me të cilët trupi juaj mund të mësohet për një kohë të shkurtër (siç po përdorni një të tillë), lodrat STRONIC janë treguar se rrisin zgjimin dhe ndjeshmërinë vaginale me përdorim të rregullt. Përveç kësaj, ne e duam STRONIC G si një lodër për çifte. Fantazi treshe, kushdo

Dimensionet 20,8 cm dhe Ø 3,4-4,2 cm
Pesha 317 g
Jetëgjatësia e baterisë 40-120 minuta

Vibrator STRONIC G Pink

18,400 LEK

In stock