-30%

Vibrator Strong Suction & Gspot

6,888 LEK

Dëshironi të ndiheni si një mbretëreshë dhe të putheni? Pastaj përjetoni kënaqësinë e kësaj lodre madhështore të krijuar për të adhuruar trupin tuaj. Krijuar për të ndjekur të gjitha dëshirat tuaja, me një formë unike që puth klitorisin tuaj me presion thithës ndërsa stimulon pikën tuaj G, duke ju bërë të ndjeheni të këndshëm.

Availability: Në gjendje SKU: 210042 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dëshironi të ndiheni si një mbretëreshë dhe të putheni? Pastaj përjetoni kënaqësinë e kësaj lodre madhështore të krijuar për të adhuruar trupin tuaj. Krijuar për të ndjekur të gjitha dëshirat tuaja, me një formë unike që puth klitorisin tuaj me presion thithës ndërsa stimulon pikën tuaj G, duke ju bërë të ndjeheni të këndshëm.

Karakteristikat:

Dridhje me 10 modalitete me 10 nivele të ndryshme shpejtësie
Silikoni / ABS
Spërkatje i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: Roze
USB e ripenisikueshme
Gjatësia: 170 mm
Diametri: 110 mm
Pesha: 184 g
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur
Koha e përdorimit: 1 orë

Vibrator Strong Suction & Gspot

6,888 LEK

In stock