-30%

Vibrator Stivi The Real Treat

18,130 LEK

Një lodër e gjithanshme për lojë të mrekullueshme!
Vibrator StiVi nga HOT i përdorshëm në të dyja anët me 3 topa vibrues individualisht në kokën e masazhit dhe një bosht me brazdë të dizajnuar në mënyrë anatomike

Availability: Në gjendje SKU: 54010030000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një lodër e gjithanshme për lojë të mrekullueshme!
Vibrator StiVi nga HOT i përdorshëm në të dyja anët me 3 topa vibrues individualisht në kokën e masazhit dhe një bosht me brazdë të dizajnuar në mënyrë anatomike – duke i bërë të dyja skajet të përshtatshme për lojë. Mund të vendoset ose të futet për t’u përdorur gjatë paralojës ose seksit, brenda ose në trup.

3 vibro-topat në kokën e masazhit janë rregulluar në mënyrë të përkryer për të kënaqur labinë e jashtme dhe klitorisin. Ai është gjithashtu i përshtatshëm për të stimuluar testikujt dhe glans. Boshti i butë i mëndafshtë me brazdë përmban një shtresë silikoni, është i lehtë për t’u futur dhe ofron dridhje të këndshme si në vaginal ashtu edhe në anal.

Tre motorë të qetë fuqizojnë dridhje ekstra të forta, që mund të kontrollohen veçmas në 7 mënyra të ndryshme dridhjesh duke përdorur një buton të përshtatshëm në lodër.

E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë.

Gjatësia e plotë 20 cm.
Silikoni, ABS.

Vibrator – mund të përdoren të dy skajet
3 motorë – 7 mënyra dridhjeje
3 vibro-topa në kokën e masazhit
Bosht i projektuar anatomikisht, me brazdë
Përdorimi i gjithanshëm – vetëm ose me një partner
Mund të vendoset ose të futet
Topa prej silikoni të mëndafshtë, të lëmuar prej çeliku
I papërshkueshëm nga uji
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë

Vibrator Stivi The Real Treat

18,130 LEK

In stock