-30%

Vibrator Stimulues Penisi

5,040 LEK

Masturbator i lehtë për t’u mbajtur me krahë fleksibël që mbahen mirë në boshtin e penisit. Segmentet fleksibël mbulojnë butësisht kokën dhe testikujt.

Availability: Në gjendje SKU: 05528440000 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaqësi nga shkëlqimi deri te testikujt!
Masturbatori i lehtë për t’u mbajtur me krahë fleksibël që mbahen mirë në boshtin e penisit. Segmentet fleksibël mbulojnë butësisht kokën dhe testikujt. Kjo do të thotë se masturbatori mund të përdoret nga personat me disfunksion erektil. Pikat e buta në segmentin e shkëlqimit masazhojnë dhe kënaqin shkëlqimin. Në segmentin e mesëm ka brazda të theksuara stimuluese dhe në segmentin testikular ka pika më të forta. 3 motorët (një në secilin segment) ofrojnë stimulim fantastik me 10 mënyrat e tyre të dridhjeve. 10 mënyrat e dridhjeve për motor mund të kontrollohen veçmas me butonin në lodër. Silikoni me cilësi të lartë ndihet mirë kundër lëkurës gjatë masturbimit. Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 22,1 cm,

Gjerësia 5,5 cm, Ø fleksibël.

Segmenti i kokës 4,5 cm i gjatë,

Segmenti i mesëm 12,1 cm i gjatë,

Segmenti testicular 5,5 cm i gjatë.

Pesha 211 g. Silikoni, PU, ​​ABS.

Vibrator Stimulues Penisi

5,040 LEK

In stock