-30%

Vibrator & Stimulatro Satisfyer Haute Couture Luxury

Çmimi origjinal qe: 13,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,170 LEK.

Satisfyer Luxury Haute Couture ekskluzive është bërë nga silikoni i lëngshëm ultra i butë dhe i detajuar në mënyrë të përkryer me lëkurë origjinale dhe metal të çmuar. Trajtojeni veten me më të mirën thjesht sepse ia vlen!

Availability: Në gjendje SKU: E28575 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Satisfyer Luxury Haute Couture ekskluzive është bërë nga silikoni i lëngshëm ultra i butë dhe i detajuar në mënyrë të përkryer me lëkurë origjinale dhe metal të çmuar. Trajtojeni veten me më të mirën thjesht sepse ia vlen! A janë dizajnet luksoze, materialet më të mira dhe magjepsja në rrugicën tuaj? Pastaj ky perlë e rafinuar nga koleksioni i ri Satisfyer Luxury me një modalitet dridhjeje ekstra drithëruese është kulmi i përsosur për koleksionin tuaj të lodrave.

– Luks i pastër: lëkurë e vërtetë dhe metal
– Silikoni i lëngshëm ekstra i butë
– 11 programe me valë presioni dhe 10 programe vibrimi
– I papërshkueshëm nga uji për edhe më shumë argëtim nën ujë
– 2 motorë të kontrollueshëm veçmas
– Modaliteti i pëshpëritjes
– Stimulimi i klitorit përmes valëve të presionit dhe vibrimit
– Materiali: silikon, lëkurë, alumin, bakër, ABS

Vibrator & Stimulatro Satisfyer Haute Couture Luxury

Çmimi origjinal qe: 13,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,170 LEK.

In stock