Vibrator Stellar Vibe Rabbit Pink

7,900 LEK

Stimuloni pikat tuaja më të ndjeshme me këtë vibrator nga koleksioni EasyToys. Vibratori përbëhet nga silikoni i butë dhe ka një strukturë të lëmuar. Për shkak të madhësisë kompakte dhe dizajnit të arrirë, ky vibrator është perfekt për fillestarët që duan të fillojnë të përdorin lodra seksi. Lodra ka 10 nivele të ndryshme të dridhjes dhe penisikohet me kabllo USB cila është e përfshirë. Pas përdorimit, mund ta pastroni fare lehtë me ujë të ngrohtë. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për përdorim më të lehtë. Mashkulli i përsosur nuk ekziston, vibrator i përsosur po! EasyToys ka një gamë të gjerë vibratorësh. Zgjidhni preferuar tuaj dhe do të keni festën tuaj personale ç’do natë nën çarçafë.

Availability: Në gjendje SKU: ET769PNK Kategori: , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stimuloni pikat tuaja më të ndjeshme me këtë vibrator nga koleksioni EasyToys. Vibratori përbëhet nga silikoni i butë dhe ka një strukturë të lëmuar. Për shkak të madhësisë kompakte dhe dizajnit të arrirë, ky vibrator është perfekt për fillestarët që duan të fillojnë të përdorin lodra seksi. Lodra ka 10 nivele të ndryshme të dridhjes dhe penisikohet me kabllo USB cila është e përfshirë. Pas përdorimit, mund ta pastroni fare lehtë me ujë të ngrohtë. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për përdorim më të lehtë. Mashkulli i përsosur nuk ekziston, vibrator i përsosur po! EasyToys ka një gamë të gjerë vibratorësh. Zgjidhni preferuar tuaj dhe do të keni festën tuaj personale ç’do natë nën çarçafë.

Vibrator Stellar Vibe Rabbit Pink

Vibrator Stellar Vibe Rabbit Pink

7,900 LEK

In stock