Vibrator SPLASH G BLUEBERRY

3,300 LEK

Stimulues i pikës G me 5 shpejtësi vibrimi. Projektuar për të siguruar dridhje intensive në pikën g. Trup fleksibël i butë që përkulet për t’iu përshtatur trupit tuaj. Dridhje të fuqishme, pulsim dhe përshkallëzim me vetëm një shtypje të një butoni. I papërshkueshëm nga uji. Bateritë nuk janë të përfshira. Gjatësia: 8 inç / 20,3 cm Gjerësia: 1,25 inç / 3,1 cm

Availability: Në gjëndje SKU: 330563 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Stimulues i pikës G me 5 shpejtësi vibrimi. Projektuar për të siguruar dridhje intensive në pikën g. Trup fleksibël i butë që përkulet për t’iu përshtatur trupit tuaj. Dridhje të fuqishme, pulsim dhe përshkallëzim me vetëm një shtypje të një butoni. I papërshkueshëm nga uji. Bateritë nuk janë të përfshira. Gjatësia: 8 inç / 20,3 cm Gjerësia: 1,25 inç / 3,1 cm

Vibrator SPLASH G BLUEBERRY

3,300 LEK

In stock