Vibrator Spirit Rabbit Climaximum

14,100 LEK

Vibratori Spirit Rabbit është në formë anatomike dhe i projektuar posaçërisht për të stimuluar pikën G dhe klitorisin njëkohësisht. Vibratori ka dy motorë të cilët mund t’i kontrolloni individualisht dhe në fund të vibratorit do të gjeni një dritë LED që tregon saktësisht se çfarë po bëni.

Availability: Në gjendje SKU: 10RRAZ Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori Spirit Rabbit është në formë anatomike dhe i projektuar posaçërisht për të stimuluar pikën G dhe klitorisin njëkohësisht. Vibratori ka dy motorë të cilët mund t’i kontrolloni individualisht dhe në fund të vibratorit do të gjeni një dritë LED që tregon saktësisht se çfarë po bëni. Falë madhësisë së tij kompakte dhe silikonit ultra të butë, Spirit është krejtësisht i menaxhueshëm. Kaloni lehtësisht midis 10 cilësimeve të dridhjeve dhe 2 modeleve të dridhjeve dhe zbuloni të preferuarin tuaj, mundësitë janë të pafundme! Spirit është i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm me kabllon magnetike USB të përfshirë.

Thjesht pastroni vibratorin pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 156 gram
Fuqia e dridhjeve të ndryshueshme
Operacioni Shtypni butonin
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
Koha e ekzekutimit 180 min
Lubrifikant i përshtatshëm me bazë uji
Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit, stimulimi i pikës G
Niveli i përdoruesit fillestar
Diametri minimal 2.60 cm
Thellësia e futjes 10.50 cm
Gjatësia 18.00 cm
Diametri maksimal 3.60 cm
Karikues (USB)
Niveli i zhurmes normale
Koha e penisikimit 180 min

Vibrator Spirit Rabbit Climaximum

14,100 LEK

In stock