-30%

Vibrator Spicy Sexy Dolphin

3,780 LEK

Ky vibrator me pamje pikante dhe seksi, i veshur me delfin, ju ofron një stimulim të përsosur të muskujve të legenit me 10 dridhje të ndryshme.

Availability: Në gjendje SKU: 210035 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator me pamje pikante dhe seksi, i veshur me delfin, ju ofron një stimulim të përsosur të muskujve të legenit me 10 dridhje të ndryshme.

Motor i fuqishëm, afatgjatë dhe i qetë me modalitetin e dridhjeve me 10 frekuenca.
100% i papërshkueshëm nga uji për argëtim në vaskë dhe pastrim të lehtë.
Dridhje deri në 70 minuta të vazhdueshme.
USB i ripenisikueshëm – kablli i përfshirë.
Silikoni i sigurt për trupin dhe ultra-higjienik. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ofron ndjesi prekjeje të ngjashme me lëkurën.
Gjatësia totale: 85 mm
Diametri: 40 mm
Pesha: 57 g
Materiali: Silic ABS
Ngjyra: Blu

Vibrator Spicy Sexy Dolphin

3,780 LEK

In stock