-30%

Vibrator Soft G-Spot

4,368 LEK

Vibratori Silky Soft G-Spot me një dizajn me shirita për stimulim shtesë është gjithmonë gati për pak argëtim dhe me një orë kohë përdoruesi, nuk ka nxitim.
12 mënyrat e dridhjeve janë të garantuara për t’ju dhënë skuqje – kështu që kënaquni duke gjetur cilësimet tuaja të preferuara.

Availability: Në gjendje SKU: 210023 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori Silky Soft G-Spot me një dizajn me shirita për stimulim shtesë është gjithmonë gati për pak argëtim dhe me një orë kohë përdoruesi, nuk ka nxitim.
12 mënyrat e dridhjeve janë të garantuara për t’ju dhënë skuqje – kështu që kënaquni duke gjetur cilësimet tuaja të preferuara.

Motor i fuqishëm afatgjatë dhe i heshtur me një modalitet vibrimi me 12 frekuenca.
100% i papërshkueshëm nga uji për argëtim në vaskë dhe pastrim të thjeshtë.
Valët e presionit dhe dridhjet deri në 60 minuta të vazhdueshme.
USB i ripenisikueshëm – kablli i përfshirë.
Silikoni i sigurt për trupin dhe ultra higjienik. Është 100% i përshtatur për trupin, pa erë dhe ofron ndjesi prekjeje të ngjashme me lëkurën.
Gjatësia totale: 205 mm
Diametri: 30 mm
Pesha: 134 g
Materiali: TPR silikoni
Ngjyra: Rozë e lehtë

Vibrator Soft G-Spot

4,368 LEK

In stock