-30%

Vibrator Smooth & Fast Blue

6,720 LEK

E bërë nga silikoni i cilësisë së lartë, mund ta përdorni për të eksperimentuar me partnerin tuaj ose për një natë të çmendur. Mund të provoni 10 funksionet e tij të vibrimit dhe të gjeni të preferuarin tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 210101 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E bërë nga silikoni i cilësisë së lartë, mund ta përdorni për të eksperimentuar me partnerin tuaj ose për një natë të çmendur. Mund të provoni 10 funksionet e tij të vibrimit dhe të gjeni të preferuarin tuaj. Për rehati superiore, kjo lodër është fleksibël dhe e lëmuar, kështu që ju mund të arrini në pikën tuaj G pa probleme. Stimuluesi i klitorisit është perfekt që nata të jetë sa më e këndshme. Merreni ku të doni falë motorit të tij të fuqishëm por të heshtur dhe materialeve të tij të papërshkueshme nga uji. Gjithashtu ka një penisikues USB për më shumë rehati. • 100% i papërshkueshëm nga uji – Lehtë për t’u pastruar. Pas përdorimit, shpëlajeni ose fshijeni me një sapun dhe ujë të butë, ose provoni pastruesin e lodrave për një pastrim edhe më të shpejtë. Lëreni të thahet në ajër dhe ruajeni në një vend të pastër të matur për herën tjetër. Ne rekomandojmë lubrifikantë me bazë uji për shkak të materialit të kësaj lodre. Gjithmonë gati për të udhëtuar ose për t’u përdorur në banjë ose dush!

Masat:
Gjatësia totale: 195 mm
Gjatësia e futjes: 110 mm
Diametri: 40 mm
Pesha: 183 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Blu
Me 10 mënyra të ndryshme dridhjeje dhe penisikime magnetike nëpërmjet USB-së për më shumë rehati.

Vibrator Smooth & Fast Blue

6,720 LEK

In stock