-30%

Vibrator Smile Fancy Pink

5,131 LEK

Vibrator me rrotullim, rozë, me stimulues në formë fluture dhe një bosht me onde. Të dy, rrotullim i drejtuar majtas / djathtas me tre nivele rrotullimi dhe dridhja veçanërisht e qetë, janë të kontrollueshme me shtypjen e një butoni. Gjatësia totale 24 cm, -3 2.5-3.5 cm. Materiali: silikoni / ABS. Ju lutemi porosisni bateritë veç e veç: 3 x AAA.

Availability: Në gjendje SKU: 05715800000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me rrotullim, rozë, me stimulues në formë fluture dhe një bosht me onde. Të dy, rrotullim i drejtuar majtas / djathtas me tre nivele rrotullimi dhe dridhja veçanërisht e qetë, janë të kontrollueshme me shtypjen e një butoni. Gjatësia totale 24 cm, -3 2.5-3.5 cm. Materiali: silikoni / ABS. Ju lutemi porosisni bateritë veç e veç: 3 x AAA.

Vibrator Smile Fancy Pink

5,131 LEK

In stock