Vibrator Slim Panty

7,200 LEK

Kënaqësi e gjithanshme diskrete – kurdo dhe kudo!
Vibrator i brekëve RC të sheshtë, në formë anatomike nga Sweet Smile që kënaq vulvën, klitorisin, anusin dhe perineumin në të njëjtën kohë.

Availability: Në gjendje SKU: 05541620000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaqësi e gjithanshme diskrete – kurdo dhe kudo!
Vibrator i brekëve RC të sheshtë, në formë anatomike nga Sweet Smile që kënaq vulvën, klitorisin, anusin dhe perineumin në të njëjtën kohë. Mund të vishet në mënyrë diskrete brenda brekëve. Mund të përdoret edhe në ujë sepse është i papërshkueshëm nga uji.

7 mënyrat e qeta të dridhjeve mund të kontrollohen lehtësisht me telekomandë – edhe nga partneri juaj. Dridhjet transferohen në mënyrë perfekte falë pikave të stimulimit të klitorit, tumës së vulvës me brazdë dhe stimuluesit të ngushtë anus/perineum. Është me të vërtetë e përkryer për kënaqësi të gjithanshme.

Silikoni me cilësi të lartë me teksturën e tij të butë prej kadifeje ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe kur vishet.

E ringarkueshme – përfshin një kabllo USB dhe një bateri (CR2032) për telekomandën.

7.8 cm e gjatë, 5.2 cm e gjerë.
Krahu i stimuluesit 13 cm i gjatë, Ø 0,7 cm.
Pesha 48 g.
Silikoni, PU, ​​ABS.

Vibrator i sheshtë, në formë anatomike
Stimulon vulvën, klitorisin dhe anusin në të njëjtën kohë
Mund të vishet në mënyrë diskrete brenda brekëve
Telekomandë praktike
7 mënyra dridhjeje
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë prej kadifeje
E ringarkueshme – përfshin kabllon USB të penisikimit

Vibrator Slim Panty

7,200 LEK

In stock