Vibrator Single Jaimy Dinky

8,100 LEK

Ky vibrator i lakuar nga etiketa Dinky quhet Jaimy D.. Ai mund të arrijë lehtësisht në pikën e saj G dhe të ndezë motorin e saj të pasionit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21962 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i lakuar nga etiketa Dinky quhet Jaimy D.. Ai mund të arrijë lehtësisht në pikën e saj G dhe të ndezë motorin e saj të pasionit.

Vibrator i lakuar Jaimy D
Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme
Bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS
I sigurt për trupin, pa latex, pa ftalate
Funksionim i lehtë me 2 butona
I papërshkueshëm nga uji IPX7
E ripenisikueshme
Kabllo USB magnetike e përfshirë
Përmasat: Gjatësia 19,4 cm, Gjerësia 5,2 cm, Lartësia 3,8 cm
Dhe mbani mend atë që çdo mekanik do të thotë herë pas here, mashkull apo femër: Boshti ka nevojë për lubrifikim!

Vibrator Single Jaimy Dinky

8,100 LEK

Out of stock