Vibrator Silikoni Classic 20cm

6,300 LEK

Ky vibrator dallohet me pamjen e tij realiste dhe dridhjet shumë të fuqishme në 7 mënyra që masazhojnë intensivisht. Boshti fleksibël është një shtesë e përkryer për glanet dhe venat e theksuara sepse bën të mundur stimulimin në pozicione të ndryshme. Ky djalë i bukur dhe realist është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se ai pëlqen të argëtohet në banjë ose dush. Përfshin një kabëll USB.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 05986740000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator dallohet me pamjen e tij realiste dhe dridhjet shumë të fuqishme në 7 mënyra që masazhojnë intensivisht. Boshti fleksibël është një shtesë e përkryer për glanet dhe venat e theksuara sepse bën të mundur stimulimin në pozicione të ndryshme. Ky djalë i bukur dhe realist është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se ai pëlqen të argëtohet në banjë ose dush. Përfshin një kabëll USB.

Vibrator Silikoni Classic 20cm

6,300 LEK

Out of stock