-20%

Vibrator Silikoni Classic 20cm

5,040 LEK

Një vibrator fleksibël, realist me glans të fryrë dhe venat e theksuara. 7 mënyrat e lëkundjes kalojnë nga e buta në të vështirë dhe mund të rregullohen me butonin në fund të vibratorit. Pikat rreth bazës së boshtit janë jashtëzakonisht stimuluese. Vibra Lotus Rechargeable është i papërshkueshëm nga uji dhe lulëzon kur është në banjë ose dush. Përfshin një kabëll USB.

Availability: Në gjëndje SKU: 05986900000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një vibrator fleksibël, realist me glans të fryrë dhe venat e theksuara. 7 mënyrat e lëkundjes kalojnë nga e buta në të vështirë dhe mund të rregullohen me butonin në fund të vibratorit. Pikat rreth bazës së boshtit janë jashtëzakonisht stimuluese. Vibra Lotus Rechargeable është i papërshkueshëm nga uji dhe lulëzon kur është në banjë ose dush. Përfshin një kabëll USB.

Vibrator Silikoni Classic 20cm

5,040 LEK

In stock