Vibrator Silicone Classic Flesh zeze

5,900 LEK

I papërshkueshëm nga uji, 7 programe të kontrollueshme për forcën e dridhjes. Krijuar nga plastike silikoni dhe ABS Kabllo për karikim USB përfshirë Koha e ngarkimit: rreth 120 min Ngjyra: e zezë Gjatësia: përafërsisht.13.5 cm Diametri: rreth 6 cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55040183 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

I papërshkueshëm nga uji, 7 programe të kontrollueshme për forcën e dridhjes. Krijuar nga plastike silikoni dhe ABS Kabllo për karikim USB përfshirë Koha e ngarkimit: rreth 120 min Ngjyra: e zezë Gjatësia: përafërsisht.13.5 cm Diametri: rreth 6 cm