Vibrator Silicone Classic Flesh

5,660 LEK

I papërshkueshëm nga uji, 7 programe të kontrollueshme për forcën e dridhjes. Krijuar nga plastike silikoni dhe ABS Kabllo për karikim USB përfshirë Koha e ngarkimit: rreth 120 min Ngjyra: tonet e lëkurës Gjatësia: rreth 14 cm Diametri: rreth 4 cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55040188 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

I papërshkueshëm nga uji, 7 programe të kontrollueshme për forcën e dridhjes. Krijuar nga plastike silikoni dhe ABS Kabllo për karikim USB përfshirë Koha e ngarkimit: rreth 120 min Ngjyra: tonet e lëkurës Gjatësia: rreth 14 cm Diametri: rreth 4 cm