Vibrator Silicon Classic 19cm

4,900 LEK

Vibrator me dizajn shume te kendshem me 3 pulsime, 3 vibrimie dhe nje rritje shpejtesie, Ngjyre lejla. Gjatesia 19 cm. Materiali: silikon, ABS. Baterite 2AA (nuk jane te perfshira). Rrezisten ndaj ujit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55009473 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me dizajn shume te kendshem me 3 pulsime, 3 vibrimie dhe nje rritje shpejtesie, Ngjyre lejla. Gjatesia 19 cm. Materiali: silikon, ABS. Baterite 2AA (nuk jane te perfshira). Rrezisten ndaj ujit.

Vibrator Silicon Classic 19cm

Vibrator Silicon Classic 19cm

4,900 LEK

Out of stock