Vibrator Silicon Classic 19cm Flesh

3,200 LEK

Vibrator me 3 pulsime, 3 vibrimie dhe nje rritje shpejtesie, Ngjyre naturale. Gjatesia 19 cm. Materiali: silikon, ABS. Baterite 2AA (nuk jane te perfshira). Rrezisten ndaj ujit.

Availability: Në gjëndje SKU: 55009664 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator me 3 pulsime, 3 vibrimie dhe nje rritje shpejtesie, Ngjyre naturale. Gjatesia 19 cm. Materiali: silikon, ABS. Baterite 2AA (nuk jane te perfshira). Rrezisten ndaj ujit.