Vibrator Silicon Black Racer

6,000 LEK

Një emër i shkëlqyeshëm për një lodër të shkëlqyer. Është e dukshme mjaft e butë pa kompromentuar qëndrueshmërinë. E butë në vendet që dëshironi dhe megjithatë ju siguron një qëndrim të fortë për të gjetur rrugën e saj brenda jush.

Availability: Në gjëndje SKU: 210055 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një emër i shkëlqyeshëm për një lodër të shkëlqyer. Është e dukshme mjaft e butë pa kompromentuar qëndrueshmërinë. E butë në vendet që dëshironi dhe megjithatë ju siguron një qëndrim të fortë për të gjetur rrugën e saj brenda jush. I dhënë me një unazë të dizajnuar në mënyrë ergonomike, Vibratori Silicone Black Racer është fleksibël deri në bel, ku unaza fillon të plotësojë nevojat e trupit tuaj. Përdoreni këtë lodër për lojëra vaginale ose anale. Megjithatë, jini gati për të pasi kjo nuk është për ata me zemër të dobët për lojë anale.

Karakteristikat:

12 nivele frekuence
Silikoni
100% i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: E zezë
USB e rikarikueshme
Gjatësia: 165 mm
Diametri: 42 mm
Pesha: 100g
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur
Koha e përdorimit: 1 orë