-30%

Vibrator Shunga Zoa

Çmimi origjinal qe: 21,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 15,190 LEK.

Kënaqësi e pastër luksoze për kërkuesit!
Masazhues luksoz Zoa nga Shunga në një dizajn të sofistikuar, elegant me një dorezë të gjatë ergonomike që mund të përdoret edhe si dildo.

Availability: Në gjendje SKU: 54012400000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhues luksoz dhe dildo i kombinuar
Forma perfekte ergonomike
Motorë të fortë – shumë i qetë (40 dB)
10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi
Modalitetet në dritë ndizen në ngjyra të ndryshme
Me një bllokues butoni – perfekt për udhëtime
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë i mëndafshtë
I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë

Kënaqësi e pastër luksoze për kërkuesit!
Masazhues luksoz Zoa nga Shunga në një dizajn të sofistikuar, elegant me një dorezë të gjatë ergonomike që mund të përdoret edhe si dildo. Zonat intime arrihen lehtësisht për stimulim të saktë me kokën masazhuese pak fleksibël. Dhe jo vetëm në zonat intime, por në të gjithë trupin. E bërë nga silikoni mjekësor, Zoa-i i butë i mëndafshtë përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe lëvizjet. Tekstura e saj e butë e përmirëson masazhin në mënyrë të përsosur. Komoditet ekskluziv për kënaqësi maksimale!

Një motor i fuqishëm, por i qetë (40dB) ofron kënaqësi të matur dhe shumë të larmishme me 10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi. Modalitetet mund të kontrollohen veçmas me prekjen e një butoni në panelin e kontrollit sensualisht me ndriçim LED. Çdo modalitet vibrimi ndizet me një ngjyrë të ndryshme. Me kyçjen praktike të butonave, Zoa është një shoqërues ideal i udhëtimit. Dizajni i tij i papërshkueshëm nga uji do të thotë se mund të përdoret në banjë dhe dush.

I ripenisikueshëm – i përfshirë kabllo USB për penisikim.
Përfshin një çantë magazinimi me cilësi të lartë.
Të gjitha në paketim të bukur – dhurata ideale!

27 cm x 11 cm x 3,8 cm.
Pesha 206 g.
Silikoni, ABS.

Vibrator Shunga Zoa

Çmimi origjinal qe: 21,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 15,190 LEK.

In stock