Vibrator Shunga Obi

15,700 LEK

Kënaqësi e pastër luksoze për kërkuesit!
Vibratori luksoz Obi nga Shunga vjen me një dizajn të sofistikuar, elegant me majë fleksibël. Ai jo vetëm që stimulon vulvën dhe klitorisin, por edhe perineumin.

Availability: Në gjëndje SKU: 54010460000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator luksoz shtrirës – paketim elegant
Stimulon vulvën, klitorisin dhe perineumin njëkohësisht
Forma perfekte ergonomike
Majë fleksibël
Mund të vishet brenda një tanga
10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi
Modalitete me ekran LED me ngjyra të ndryshme
Motor i fuqishëm dhe i qetë (40 dB)
Bllokimi i udhëtimit – i përsosur për në lëvizje
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë i mëndafshtë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë

Kënaqësi e pastër luksoze për kërkuesit!
Vibratori luksoz Obi nga Shunga vjen me një dizajn të sofistikuar, elegant me majë fleksibël. Ai jo vetëm që stimulon vulvën dhe klitorisin, por edhe perineumin. I formësuar në mënyrë ergonomike deri në perfeksion dhe i bërë nga silikoni i cilësisë mjekësore, Obi futet në mënyrë të butë në zonën intime dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin. Mund të vishet në mënyrë diskrete edhe në brekë. Komoditet ekskluziv për kënaqësi maksimale!

Një motor i fuqishëm, por i qetë (40dB) ofron kënaqësi të matur dhe shumë të larmishme me 10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi. Modalitetet mund të kontrollohen veçmas me prekjen e një butoni në panelin e kontrollit sensualisht me ndriçim LED. Çdo modalitet vibrimi ndizet me një ngjyrë të ndryshme. Me bllokimin e tij praktik të udhëtimit, Obi është një shoqërues ideal i udhëtimit. Dhe mos u turpëroni ta përdorni në banjë dhe dush, pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji.

I rikarikueshëm – i përfshirë kabllo USB për karikim.
Përfshin një çantë magazinimi me cilësi të lartë.
Të gjitha në një paketë të bukur – dhurata ideale!

11,3 cm x 7 cm x 2,6 cm.
Pesha 80 g.
Silikoni, ABS.

Vibrator Shunga Obi

15,700 LEK

In stock