Vibrator Seven Creation

3,520 LEK

Vibrator shumë fleksibël me një sipërfaqe të butë dhe strukturë të venitur të bërë nga silikoni dhe ABS. 7 nivele të fuqishme dridhjeje, i papërshkueshëm nga uji. E gjatë 16,5cm, diametri 3,5cm. Kërkon bateri 2AA (nuk përfshihen).

Availability: Vjen së shpejti SKU: 610000010281 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator shumë fleksibël me një sipërfaqe të butë dhe strukturë të venitur të bërë nga silikoni dhe ABS. 7 nivele të fuqishme dridhjeje, i papërshkueshëm nga uji. E gjatë 16,5cm, diametri 3,5cm. Kërkon bateri 2AA (nuk përfshihen).

Vibrator Seven Creation

3,520 LEK

In stock