-40%

Vibrator Sensation G-Spot Rabbit

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,920 LEK.

Stimulimi i njëkohshëm i pikës G dhe klitorisit!
Vibratori Sensation Rabbit Spot G nga Fifty Shades of Grey është një lodër e vogël por e fuqishme që është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje. Stimulon pikat e brendshme dhe të jashtme të kënaqësisë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05544130000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stimulimi i njëkohshëm i pikës G dhe klitorisit!
Vibratori Sensation Rabbit Spot G nga Fifty Shades of Grey është një lodër e vogël por e fuqishme që është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje. Stimulon pikat e brendshme dhe të jashtme të kënaqësisë.

Vibrator Sensation G-Spot Rabbit

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,920 LEK.

Out of stock