Vibrator Selopa Plum Passion

6,800 LEK

Elegantisht e hollë dhe fleksibël, kjo lodër me dy motorë lakohet me një hark të butë, i krijuar për të arritur pa mundim në pikën G. Njëkohësisht, një bosht stimuluesi që punon shumë gumëzhin me motorin e tij të fuqishëm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 841030 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Elegantisht e hollë dhe fleksibël, kjo lodër me dy motorë lakohet me një hark të butë, i krijuar për të arritur pa mundim në pikën G. Njëkohësisht, një bosht stimuluesi që punon shumë gumëzhin me motorin e tij të fuqishëm, duke shfaqur një gudulisje shumë fleksibël me 2 këmbë.

2 motorë me 10 shpejtësi, të kontrolluar së bashku
Bërë nga silikoni pa ftalate dhe latex
I papërshkueshëm nga uji
USB i ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo
Lartësia: 7,21 inç / 18,3 cm
Thellësia: 1,97 inç / 5 cm
Gjerësia: 0,99 inç / 2,5 cm
Gjatësia e futshme 5 inç / 12,7 cm
Diametri i futshëm 0,93 inç / 2,4 cm

Vibrator Selopa Plum Passion

6,800 LEK

Out of stock