Vibrator Satisfyet G-Force Beige

7,800 LEK

Qoftë forca me ju dhe pikën tuaj G: Satisfyer G-Force është eksperti i fuqishëm kur bëhet fjalë për stimulimin e pikës G. Dridhjet e forta dhe një majë e rrafshuar me brazda të këndshme do t’ju japin kënaqësi vaginale si kurrë më parë.

Availability: Në gjendje SKU: 360596 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Qoftë forca me ju dhe pikën tuaj G: Satisfyer G-Force është eksperti i fuqishëm kur bëhet fjalë për stimulimin e pikës G. Dridhjet e forta dhe një majë e rrafshuar me brazda të këndshme do t’ju japin kënaqësi vaginale si kurrë më parë. 10 ritme vibrimi bashkojnë forcat me 5 intensitete të ndryshme për të krijuar 50 kombinime të mundshme, duke ju dhënë një përvojë të larmishme dhe të paharrueshme.

 • Dizajn ideal për të goditur pikën G për stimulim intensiv
 • Bërë nga silikoni super i butë, miqësor ndaj trupit, i cilësisë mjekësore që është i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik
 • Falë përfundimit të saj të papërshkueshëm nga uji (IPX7), kjo lodër mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar
 • Stimulimi sensual i pikës G
 • Motor i fuqishëm
 • Silikoni miqësor ndaj trupit
 • I papërshkueshëm nga uji (IPX7)
 • 50 kombinime vibrimi
 • Lehtë për t’u pastruar
 • Bateri Li-jon e ringarkueshme
 • Kabllo magnetike USB për penisikim i përfshirë
 • Përmasat: 18,95 x 4,37 x 5,41 cm
 • Pesha 127 gram

Satisfyer G-Force: Stimulimi i pikës G me fuqi
Vibratori i pikës G i bërë nga silikoni miqësor ndaj lëkurës është lodra perfekte për të gjithë ata që kanë pak ose aspak përvojë me stimulimin e pikës G. Por mos u shqetësoni, profesionistët e kënaqësisë së pikës G do të argëtohen gjithashtu me vibratorin me formë ergonomike: G-Force përmban 10 modele të ndryshme dridhjesh dhe 5 intensitete të ndryshme, në mënyrë që të gjeni gjithmonë një kombinim dridhjesh që është i duhuri për ju. Sipërfaqja e lëmuar dhe maja pak e theksuar mundësojnë futjen e lehtë, e cila mund të përmirësohet më tej me një sasi të vogël lubrifikanti me bazë uji. Forma e lakuar ju lejon të arrini me lehtësi pikën tuaj G, e cila ndodhet rreth 5 cm/2 inç nga hyrja vaginale. Maja e rrafshuar ju jep një stimulim të gjerë të zonës suaj të kënaqësisë dhe brazdat delikate në bosht sjellin atë emocion shtesë. Përveç kësaj, boshti i rrafshuar mund të përdoret gjithashtu si vibrator shtrirës për stimulimin e klitorit.

Vibrator i fuqishëm për pikën tuaj G: Satisfyer G-Force
Edhe nën ujë, Satisfyer G-Force jep kënaqësi me gjithë forcën e tij, falë përfundimit të tij të papërshkueshëm nga uji (IPX7). Merrni vibratorin tuaj të ri të pikës G në dush ose vaskë, ku mund të rritet intensiteti i stimulimit të pikës G. Pastrimi i pajisjes suaj është gjithashtu shumë i lehtë: pak pastrues lodrash ose ujë i ngrohtë me sapun të butë do ta bëjë Satisfyer G-Force tuaj gati për misionin e tij të ardhshëm të kënaqësisë. Duke folur për përdorimin e radhës: Pasi të kaloni pak kohë në shërbim për ju, vibratori gjithashtu duhet të rimarrë forcën e tij – gjë që ndodh në asnjë kohë me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

Vibrator Satisfyet G-Force Beige

7,800 LEK

In stock