Vibrator Satisfyer

6,800 LEK

Me majën e lakuar në mënyrë ergonomike në bosht, ai masazhon në mënyrë të përsosur pikën tuaj G – i pari nga dy motorët e fuqishëm ndodhet gjithashtu këtu. Përveç kësaj, lodra mund të nxehet deri në 39 gradë. Efekti? Relaksimi i muskujve dhe qarkullimi i shtuar shtojnë ndjenjën e kënaqësisë dhe aftësinë për orgazëm. Me dorezën praktike, ju keni gjithçka nën kontroll.

Availability: Në gjëndje SKU: 55040163 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Me majën e lakuar në mënyrë ergonomike në bosht, ai masazhon në mënyrë të përsosur pikën tuaj G – i pari nga dy motorët e fuqishëm ndodhet gjithashtu këtu. Përveç kësaj, lodra mund të nxehet deri në 39 gradë. Efekti? Relaksimi i muskujve dhe qarkullimi i shtuar shtojnë ndjenjën e kënaqësisë dhe aftësinë për orgazëm. Me dorezën praktike, ju keni gjithçka nën kontroll.