-30%

Vibrator Satisfyer Ultra

Çmimi origjinal qe: 7,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,040 LEK.

Një motor i fuqishëm lejon që maja e tij e gjerë, pak e lakuar e bërë nga silikoni i butë dhe përkëdhelëse të lëkundet dhe krijon një ndjesi të ngjashme me gjuhën. Ajo rrëshqet pa probleme dhe butësi mbi zonat tuaja erogjene dhe di të magjepsë klitorisin tuaj mbi të gjitha sipas të gjitha rregullave të artit – provojeni si një shtesë për momentet intime me partnerin tuaj! Sepse falë përpunimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), është shoqëruesi ideal për momentet intime në dush apo në vaskë.

Availability: Në gjendje SKU: 55040257 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një motor i fuqishëm lejon që maja e tij e gjerë, pak e lakuar e bërë nga silikoni i butë dhe përkëdhelëse të lëkundet dhe krijon një ndjesi të ngjashme me gjuhën. Ajo rrëshqet pa probleme dhe butësi mbi zonat tuaja erogjene dhe di të magjepsë klitorisin tuaj mbi të gjitha sipas të gjitha rregullave të artit – provojeni si një shtesë për momentet intime me partnerin tuaj! Sepse falë përpunimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), është shoqëruesi ideal për momentet intime në dush apo në vaskë.

Vibrator Satisfyer Ultra

Çmimi origjinal qe: 7,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,040 LEK.

In stock