Vibrator Satisfyer Triple Oh Light Blue

10,900 LEK

Oh, oh, po! Me 3 motorë të fuqishëm, Triple Oh i gjithanshëm mund të përdoret si një atmosferë e stilit të lepurit për të ngjallur pikën G dhe klitorisin tuaj ose për të përdorur skajin e kundërt si një shkop masazhi.

Availability: Në gjendje SKU: 360466 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Oh, oh, po! Me 3 motorë të fuqishëm, Triple Oh i gjithanshëm mund të përdoret si një atmosferë e stilit të lepurit për të ngjallur pikën G dhe klitorisin tuaj ose për të përdorur skajin e kundërt si një shkop masazhi. Shkopi i masazhit është i përsosur për masazhe të të gjithë trupit ose për të eksploruar çdo zonë erogjene.

Më tepër produkt i një njohësi, Triple Oh do të sjellë përvojën tuaj të kënaqësisë në lartësi të reja. Si boshti me tehe ashtu edhe koka e mprehtë e masazhit janë pak fleksibël, por qëndrojnë të fortë në vend për lehtësinë e trajtimit. Me 3 motorë të fuqishëm, kontrolloni në mënyrë të pavarur motorët e lepurit dhe motorin e shkopit. Përdorni butonat +/- për të kontrolluar 12 programet e dridhjeve të lepurit dhe butonin ~ për të kontrolluar 12 programet shtesë të dridhjeve të shkopit masazhues. Triple Oh është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Oh, po vërtet!

Vibrator Satisfyer Triple Oh Light Blue

10,900 LEK

In stock