-30%

Vibrator Satisfyer Tri Ball

Çmimi origjinal qe: 10,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,630 LEK.

Përjetoni funksionin si kurrë më parë… Tri Ball 1 është një vibrator shumëfish për stimulimin e disa pikave të kënaqësisë, të gjitha në të njëjtën kohë! Shijoni stimulimin klitoral, vaginal dhe anal të gjitha menjëherë për shkak të telit fleksibël dhe të përkulshëm në bazën e pajisjes.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360460 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni funksionin si kurrë më parë… Tri Ball 1 është një vibrator shumëfish për stimulimin e disa pikave të kënaqësisë, të gjitha në të njëjtën kohë! Shijoni stimulimin klitoral, vaginal dhe anal të gjitha menjëherë për shkak të telit fleksibël dhe të përkulshëm në bazën e pajisjes. Ngjashëm me një vibrator Lay-on, Tri Ball 1 lejon eksplorimin e stimulimit të jashtëm. Me telin e rregullueshëm, përshtateni me lehtësi produktin për t’iu përshtatur anatomisë suaj dhe zhbllokoni kënaqësinë e lehtë!

Tri Ball 1 vjen i pajisur me një dorezë praktike. Përjetoni dridhje të fuqishme përmes 3 motorëve, të vendosur në topat e fortë. Eksploroni 10 programe dridhjesh me 5 nivele intensiteti, totalisht 50 kombinime vibrimi! Tri Ball 1 është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Nëse efikasiteti është forca juaj, mirë se vini në botën e mrekullueshme të multivibratorëve!

Vibrator Satisfyer Tri Ball

Çmimi origjinal qe: 10,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,630 LEK.

Out of stock