-40%

Vibrator Satisfyer Trendsetter Light Green

Çmimi origjinal qe: 9,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,520 LEK.

Me majën e tij në formë gjuhe dhe motorin e fuqishëm, Satisfyer Trendsetter i kontrolluar nga aplikacioni godet të gjitha pikat tuaja të nxehta duke ju siguruar që të përjetoni lumturi anale. Mund të shijoni edhe më shumë shkathtësi në lojën tuaj me aplikacionin Satisfyer Connect. E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm për iOS dhe Android. Motori i fuqishëm transmeton ritme intensive vibrimi në të gjithë pajisjen e shëndetit seksual.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360382 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me majën e tij në formë gjuhe dhe motorin e fuqishëm, Satisfyer Trendsetter i kontrolluar nga aplikacioni godet të gjitha pikat tuaja të nxehta duke ju siguruar që të përjetoni lumturi anale. Mund të shijoni edhe më shumë shkathtësi në lojën tuaj me aplikacionin Satisfyer Connect. E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm për iOS dhe Android. Motori i fuqishëm transmeton ritme intensive vibrimi në të gjithë pajisjen e shëndetit seksual.

E shkëlqyeshme për fillestarët për të eksploruar kënaqësinë anale
I përshtatshëm për të gjitha gjinitë
Majë e rrumbullakosur për stimulim të synuar
Dizajn inovativ, i sheshtë me bosht të përmasave mesatare
Një motor me 12 programe vibrimi
Kontroll i lehtë me një buton në bazë
Shumëllojshmëri e pafund programesh me aplikacionin
Programe të paracaktuara të modifikueshme
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Modaliteti i pëshpëritjes
Unisex
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
E ripenisikueshme
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar

Aplikacioni Satisfyer Trendsetter Connect: Vibrator i pantallonave me kontroll të aplikacionit
Satisfyer Trendsetter stimulon derën tuaj të pasme me një formë të rrafshuar, të ngjashme me gjuhën dhe dridhje të fuqishme. Plugu anal vibruese ju ofron gjithashtu mundësinë e kontrollit të aplikacionit me aplikacionin Satisfyer Connect: Me aplikacionin falas për Android dhe iOS ju jo vetëm që mund të kontrolloni Satisfyer-in tuaj në mbarë botën nëpërmjet internetit, por gjithashtu të krijoni programet tuaja të dridhjeve dhe t’i transferoni ato pajisje. Është gjithashtu e mundur të krijohen programe të reja dridhjesh bazuar në listën tuaj të luajtjes në Spotify ose zhurmën e ambientit – dhe ju mund të ndani modelet tuaja të dridhjeve me komunitetin. 12 programet e paravendosura të dridhjeve të Satisfyer Trendsetter ju ofrojnë të gjitha nivelet e intensitetit nga i butë në i fuqishëm dhe i mundshëm gjithashtu mund të kontrollohet pa aplikacion përmes butonit intuitiv me një prekje. Baza e gjerë jo vetëm që funksionon si një dorezë praktike, por gjithashtu siguron që të argëtoheni gjithmonë të sigurt.

Me përfundimin e tij të papërshkueshëm nga uji (IPX7), Satisfyer Trendsetter mund të përdoret gjithashtu në dush, në vaskë ose në zona të tjera me lagështi. Sipërfaqja e lëmuar e bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin gjithashtu mund të pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë. Bateritë e integruara mund të ripenisikohen me kabllon e penisikimit USB të përfshirë. Me format e tyre të larmishme, madhësinë e menaxhueshme dhe funksionimin e lehtë, vibratorët anal nga seria Satisfyer Plug Vibrator janë veçanërisht të shkëlqyera për fillestarët në lojën anale. Ne rekomandojmë gjithmonë përdorimin e një lubrifikuesi me bazë uji për kënaqësi të qetë.

Vibrator Satisfyer Trendsetter Light Green

Çmimi origjinal qe: 9,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,520 LEK.

Out of stock