Vibrator Satisfyer Touch Me Red

10,900 LEK

Prek veten si kurrë më parë me Touch Me! Shumë fleksibël, përdorni dorezën me lak për të përjetuar lehtësisht stimulimin suprem të pikës G dhe klitorit. I krijuar për njohësit e kënaqësisë, Touch Me ofron stimulim të dyfishtë dhe me kokë poshtë përmes 3 motorëve të tij të fuqishëm.

Availability: Në gjendje SKU: 360457 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prek veten si kurrë më parë me Touch Me! Shumë fleksibël, përdorni dorezën me lak për të përjetuar lehtësisht stimulimin suprem të pikës G dhe klitorit. I krijuar për njohësit e kënaqësisë, Touch Me ofron stimulim të dyfishtë dhe me kokë poshtë përmes 3 motorëve të tij të fuqishëm. Ndryshe nga vibratorët e zakonshëm të lepurit, Touch Me ofron stimulim të intensifikuar nga lart, në vend të poshtë. Me panelin intuitiv të kontrollit, kaloni me lehtësi 12 funksione individuale për motor për të gjetur kënaqësinë tuaj ideale! Një motor është në bosht dhe dy të tjerë janë në gudulisin e klitorit të ndarë. 2 krahët e lakuar lejojnë një stimulim më të gjerë të klitorisit dhe buzëve. Touch Me është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Eja më prek.

Vibratori i lepurit Touch Me ofron kënaqësi të pakufishme përmes stimulimit të dyfishtë. Tre motorë të fuqishëm përkëdhelin si klitorisin ashtu edhe pikën G. Stimuluesi i ndarjes së klitorit përmban dy krahë për stimulim të intensifikuar të klitorit. Teknologjia e përkuljes së silikonit e bën boshtin të butë, të lëmuar dhe jashtëzakonisht fleksibël. Tre motorë të fuqishëm gjenerojnë dridhje të forta në të gjithë pajisjen e shëndetit seksual. Falë pamjes së jashtme të papërshkueshme nga uji (IPX7), kjo pajisje e mirëqenies seksuale mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar.

2 motorë me fuqi shtesë të fortë
Dridhje e thellë super e fortë
Modaliteti i pëshpëritjes
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Silikoni miqësor ndaj lëkurës
Lehtë për t’u pastruar
Bateri Li-jon
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
12 programe vibrimi

Motorë të fuqishëm për orgazma të fuqishme me Touch Me
Ky vibrator i veçantë lepuri ju stimulon në disa mënyra: Veçanërisht të rëndësishëm janë tre motorët e fuqishëm, të cilët përkëdhelin pikat e brendshme dhe të jashtme të kënaqësisë. Stimuluesi i ndarjes së klitorit mbyll pikën e kënaqësisë nga të dyja anët, duke stimuluar në këtë mënyrë edhe labitë. Ndryshe nga pajisjet konvencionale, klitorisi juaj stimulohet nga lart, duke ju dhënë një lloj të ri ekstaze. Ndërkohë, ju mund të shijoni stimulim të këndshëm të pikës G, i cili është veçanërisht i saktë falë boshtit të lakuar të vibratorit.

Teknologji e shkëlqyer në një dizajn të lë pa frymë
A nuk mjafton i gjithë ky erotizëm? The Touch Me ka gjëra edhe më emocionuese për të ofruar! Dizajni inovativ me unazë mbajtëse ju jep një mbajtje të qëndrueshme, edhe në momentet më të egra. Boshti i fortë i vibratorit mund të futet pa mundim falë silikonit të mëndafshtë, ndërsa ju kontrolloni dridhjet në mënyrë intuitive nëpërmjet panelit të kontrollit. Ju gjithashtu mund të argëtoheni pa kufi në ujë: Falë përfundimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), vibratori do t’ju shoqërojë me kënaqësi në vaskë, dush ose zona të tjera me lagështi.

Vibrator Satisfyer Touch Me Red

10,900 LEK

In stock