Vibrator Satisfyer Supernova Old Rose

11,200 LEK

Satisfyer Supernova josh klitorisin me valë sensuale të pulsit të ajrit, ndërkohë që stimulon pikën G me dridhje të fuqishme. Falë lidhjes fleksibël të zinxhirit, vibratori silikoni përshtatet me anatominë tuaj për t’ju kënaqur me stimulimin e përsosur. Formë fleksibël. Stimulon klitorisin me valë presioni pa kontakt, duke masazhuar në të njëjtën kohë pikën G me dridhje. Dy motorët mund të kontrollohen veçmas, duke mundësuar kombinime të shumta vibrimesh.

Availability: Në gjendje SKU: 360366 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Satisfyer Supernova josh klitorisin me valë sensuale të pulsit të ajrit, ndërkohë që stimulon pikën G me dridhje të fuqishme. Falë lidhjes fleksibël të zinxhirit, vibratori silikoni përshtatet me anatominë tuaj për t’ju kënaqur me stimulimin e përsosur. Formë fleksibël. Stimulon klitorisin me valë presioni pa kontakt, duke masazhuar në të njëjtën kohë pikën G me dridhje. Dy motorët mund të kontrollohen veçmas, duke mundësuar kombinime të shumta vibrimesh.

2 motorë të kontrollueshëm veçmas
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Modaliteti i pëshpëritjes
E ripenisikueshme
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar

Bëhuni superylli juaj me Supernova! Ky lepur si Vibratori Air-Pulse përmban një bosht fleksibël me një lidhje zinxhiri brenda, duke lejuar që boshti të rregullohet lehtësisht për të konturuar në kthesat tuaja për kënaqësi të individualizuar. Me një bosht më voluminoz, për stimulim më të thellë, dorezë më të madhe për përdorim më të lehtë, Supernova përmban gjithashtu një bosht të lëmuar për kënaqësi të qetë! Me dy motorë të kontrolluar në mënyrë të pavarur, Supernova mund të kontrollohet lehtësisht nga paneli i kontrollit në fund të pajisjes. Përdorni panelin intuitiv të kontrollit për të shoshitur shpejt 11 intensitetet e kënaqshme të pulsit të ajrit dhe 10 programet e dridhjeve. Supernova është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe është i vlerësuar me IPX7 i papërshkueshëm nga uji. Përjetoni arritje të reja kënaqësie me Supernova!

Supernova e kënaqshme: Dyfishoni kënaqësinë me valët e presionit dhe masazhin e pikës G
Lepuri ka marrë një përmirësim në Satisfyer Supernova: Ky vibrator përshtatet me konturet tuaja për t’ju dhënë kënaqësi unike. Ndërsa boshti i lakuar në mënyrë elegante masazhon pikën tuaj G me dridhje depërtuese, valët e presionit nga jashtë sigurojnë stimulim të thellë të klitorit. Falë teknologjisë së përkuljes së silikonit dhe një nyje zinxhiri në brendësi, ju mund ta rregulloni lehtësisht Satisfyer Supernova në mënyrë që vibratori juaj i valës së presionit të godasë në mënyrë të përsosur pikën tuaj të nxehtë dhe të transmetojë dridhjet e tij veçanërisht intensivisht. Doreza është gjithashtu mjaft e gjerë për t’u siguruar që të mos humbni kontrollin tuaj. Dy motorët e fuqishëm mund të kontrollohen gjithashtu në mënyrë të pavarur nga njëri-tjetri, ndërsa 10 programe të ndryshme dridhjesh dhe 11 intensitete ofrojnë opsione të panumërta kombinimi dhe kënaqësi të ndryshme.

Supernova e kënaqshme: Përfitime të tjera të Lepurit
Satisfyer Supernova është bërë nga silikoni i cilësisë mjekësore, kështu që përkëdhel me delikatesë zonat tuaja erogjene nga brenda dhe jashtë. Përfundimi i tij i papërshkueshëm nga uji (IPX7) e bën gjithashtu të përshtatshëm për t’u përdorur në dush ose vaskë, kështu që ju ende mund të kënaqeni kur gjërat lagen. Pas përdorimit, mund ta pastroni lehtësisht vibratorin me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash. Kablloja e penisikimit USB e ofruar gjithashtu siguron që të jetë shpejt gati për kënaqësi pasionante sa herë që ju nevojitet përsëri.

Vibrator Satisfyer Supernova Old Rose

11,200 LEK

In stock