Vibrator Satisfyer Supernova air

11,600 LEK

Jeni në humor për shpërthime orgazmike? Atëherë duhet të njiheni me Supernovën e kënaqshme! Ky vibrator i rregullueshëm individualisht do t’ju bëjë gjithashtu të shkëlqeni me kombinimin e tij të valës së presionit dhe stimulimit të pikës G.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55040302 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jeni në humor për shpërthime orgazmike? Atëherë duhet të njiheni me Supernovën e kënaqshme! Ky vibrator i rregullueshëm individualisht do t’ju bëjë gjithashtu të shkëlqeni me kombinimin e tij të valës së presionit dhe stimulimit të pikës G.

Satisfyer ka dëgjuar komentet tuaja dhe ka optimizuar vibratorin e lepurit sipas dëshirave tuaja: Përveç kombinimit joshës të stimulimit të valës së presionit të klitorit dhe masazhit të pikës G, Satisfyer Supernova ju ofron mundësinë për ta bërë atë të dashurin tuaj personal. Falë teknologjisë së përkuljes së silikonit dhe një nyje zinxhiri brenda, boshti fleksibël mund të rregullohet deri në 45 gradë dhe kështu përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo fizik, ndërsa dridhjet transmetohen jashtëzakonisht intensivisht në pikat tuaja të nxehta – për një kënaqësi të papërmbajtshme individuale!

Boshti i lëmuar dhe elegant i lakuar i Satisfyer Supernova i bërë nga silikoni i butë rrëshqet butësisht brenda jush dhe përkëdhel pikën tuaj G me një motor të fuqishëm në majë – gjithsej 10 programe dridhjesh sigurojnë kënaqësi të larmishme vaginale. Ndërkohë teknika e valës me presion e bën klitorisin tuaj të dridhet në 11 intensitete të ndryshme. Dy motorët e Satisfyer Supernova gjithashtu mund të kontrollohen në mënyrë të pavarur nga njëri-tjetri, duke ju lejuar të keni një sërë momentesh kënaqësie. Falë boshtit të tij të gjerë, Satisfyer Supernova ju ofron mbërthimin më të mirë të mundshëm, edhe kur gjërat bëhen pak të stuhishme. Nëse dëshironi të transportoheni në galaktika të reja kënaqësie nën ujë, as ky nuk është problem – falë përpunimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), Supernova shkëlqen edhe në dush dhe në banjë.

Pesha rreth 163 g
Gjatësia përafërsisht. 169 mm
Gjerësia përafërsisht. 92 mm
Lartësia përafërsisht. 37 mm
kokrra të kuqe me ngjyrë
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e rikarikueshme

Vibrator Satisfyer Supernova air

11,600 LEK

In stock