Vibrator Satisfyer SunRay AirPulse

13,500 LEK

Satisfyer Sunray është lloji i dashnorit që dëshironi – me ndihmën e komenteve të klientëve, vibratori i lepurit është optimizuar për të maksimizuar kënaqësinë tuaj. Stimulimi i valës së presionit të klitorit dhe masazhi i pikës G plotësojnë kontrollin e aplikacionit dhe opsionin e përshtatjes individuale të lodrës me trupin tuaj. Kjo rreze dielli do të gudulis epshin tuaj të zgjuar!

Availability: Në gjëndje SKU: 55040300 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Satisfyer Sunray është lloji i dashnorit që dëshironi – me ndihmën e komenteve të klientëve, vibratori i lepurit është optimizuar për të maksimizuar kënaqësinë tuaj. Stimulimi i valës së presionit të klitorit dhe masazhi i pikës G plotësojnë kontrollin e aplikacionit dhe opsionin e përshtatjes individuale të lodrës me trupin tuaj. Kjo rreze dielli do të gudulis epshin tuaj të zgjuar!

Satisfyer Sunray dëshiron të angazhohet plotësisht me ju: Me teknologjinë e përkuljes silikoni dhe një lidhje zinxhiri në boshtin e saj, këndi i tij mund të ndryshohet lehtësisht në mënyrë që të përshtatet me çdo fizik dhe t’i transmetojë atmosferat e tij në pikat tuaja të nxehta më fuqishëm se kurrë më parë. Maja e vibratorit të lepurit e vendos pikën tuaj G në ekstazë në 10 programe të ndryshme vibrimi dhe, me strukturën e saj me shirita në mbulesën e butë silikoni, siguron një ndjesi edhe më intensive. Në të njëjtën kohë, Satisfyer Sunray përkëdhelë klitorisin tuaj me stimulim sensual të valëve të presionit, i cili mund të rritet në 11 intensitete nga i butë në i gjallë. Dy motorët e fuqishëm jo vetëm që mund të kontrollohen individualisht, duke u lidhur me aplikacionin falas Satisfyer Connect mund të krijoni edhe programet tuaja të dridhjeve dhe të përjetoni kënaqësi maksimale individuale.

Rrezet e diellit ende shkëlqejnë nën sipërfaqen e ujit: falë përfundimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7) të Satisfyer Sunray, mund ta merrni me vete në dush ose banjë pa hezitim. Vibratori i lepurit frenohet në mënyrë diskrete dhe ju bën të rënkoni aq qetë sa një pëshpëritje.

Pesha rreth 148 g
Gjatësia përafërsisht. 148 mm
Gjerësia përafërsisht. 88 mm
Lartësia përafërsisht. 31 mm
Material silikoni mjekësor, plastikë ABS
ngjyrë rozë
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e rikarikueshme