Vibrator Satisfyer Sugar Rush Blue

7,700 LEK

Po kërkoni përzierjen perfekte të ëmbëlsisë dhe seksisë? Atëherë Satisfyer Sugar Rush është thjesht lloji juaj: me pamjen e jashtme të ëmbël të sheqerosur dhe kënaqësinë sensuale, do t’ju dërgojë në një furi të lumtur.

Availability: Në gjëndje SKU: 360406 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Po kërkoni përzierjen perfekte të ëmbëlsisë dhe seksisë? Atëherë Satisfyer Sugar Rush është thjesht lloji juaj: me pamjen e jashtme të ëmbël të sheqerosur dhe kënaqësinë sensuale, do t’ju dërgojë në një furi të lumtur.

Ejani ashtu siç jeni
Ndiheni më shumë si dridhje klasike apo dëshironi të shijoni stimulimin e valëve të presionit pa kontakt? I lezetshëm Satisfyer Sugar Rush mund t’i bëjë të dyja falë 2 motorëve të tij! Dhe gjëja më e mirë për këtë është: nuk keni pse të zgjidhni, sepse ky vibrator i bërë nga silikoni miqësor ndaj lëkurës mund t’ju kënaqë me të dyja opsionet në të njëjtën kohë. Uluni dhe provoni 11 intensitete të valëve të presionit që mund të kombinohen me 12 programe vibrimi. Klitorisi juaj do t’ju falënderojë!

Stimulimi kompakt i klitorit
Vibratori kompakt i valës me presion përshtatet në çdo çantë dhe është shumë i lumtur t’ju shoqërojë në të gjitha udhëtimet tuaja. Forma e saj e lezetshme është e matur dhe e përjetshme. Ju gjithashtu mund të përjetoni momente të këndshme nën ujë në banjë ose dush – Satisfyer Sugar Rush është i papërshkueshëm nga uji (IPX7) dhe zhytet me ju.

Me dizajnin e tij kompakt me pamje peshku dhe kombinimin ndjesi shpimi gjilpërash të valëve të presionit dhe dridhjeve, silikoni Satisfyer Sugar Rush është shoqëruesi ideal për në lëvizje. Dy motorët e tij janë veçanërisht të fuqishëm. Stimulimi i njëkohshëm i klitorisit me valë pulsi ajri dhe dridhje E bërë nga silikoni mjekësor super i butë, miqësor ndaj lëkurës, i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik Falë pamjes së jashtme të papërshkueshme nga uji (IPX7), kjo pajisje e mirëqenies seksuale mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar.

Stimulim sensual i klitorit me Satisfyer Sugar Rush
Një dizajn i gjallë me pamje peshku dhe kombinimi tërheqës i valëve të presionit dhe dridhjeve e bëjnë Satisfyer Sugar Rush një produkt ideal për fillestarët. Dy motorët mund të kontrollohen veçmas: 11 valë presioni dhe 12 programe vibrimi rezultojnë në kombinime të panumërta të mundshme nga të cilat mund të zgjidhni. Falë formës së tij kompakte, ju keni gjithçka nën kontroll gjatë lojës. Për më tepër, ju gjithashtu mund ta transportoni vibratorin e valës së presionit me maturi dhe lehtësi në lëvizje – është shoqëruesi i përsosur i udhëtimit! Koka e zhdërvjellët përshtatet në mënyrë të përkryer rreth klitorisit dhe ndihet thjesht e mrekullueshme. Meqenëse vibratori i klitorit është bërë nga silikoni i mëndafshtë, miqësor ndaj trupit, ai është veçanërisht higjienik dhe i butë për lëkurën.

Satisfer Sugar Rush: Vibrator shtrirës i papërshkueshëm nga uji
Siç dihet, peshqit ndihen më së miri kur janë në ujë, kështu që ju gjithashtu mund ta merrni Satisfyer Sugar Rush në dush ose vaskë pa asnjë problem: Vibratori i valëve të presionit është i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Ju gjithashtu mund ta pastroni lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë pas përdorimit. Bateritë e integruara mund të ripenisikohen me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

11 Intensitetet e valëve të pulsit të ajrit + 12 programe vibrimi
2 Motorë të kontrollueshëm veçmas
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Modaliteti i pëshpëritjes
Bateri litium-jon
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar

Vibrator Satisfyer Sugar Rush Blue

7,700 LEK

In stock