Vibrator Satisfyer Spinning Rabbit 1 Blue

10,600 LEK

Ky lloj rrotullimi me siguri do t’jua rrisë rrahjet e zemrës: Satisfyer Spinning Rabbit 1 është një vibrator lepuri që ngacmon klitorisin tuaj me dridhje të fuqishme dhe pikën G me dridhje dhe rrotullim.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360584 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky lloj rrotullimi me siguri do t’jua rrisë rrahjet e zemrës: Satisfyer Spinning Rabbit 1 është një vibrator lepuri që ngacmon klitorisin tuaj me dridhje të fuqishme dhe pikën G me dridhje dhe rrotullim. Bëhuni gati për këtë veçori të re dhe të këndshme të dyfishtë!

 • Stimulimi i pikës G përmes rrotullimit
 • Stimulimi i pikës G dhe klitorial përmes dridhjeve
 • Stimulimi i njëkohshëm i klitorisit dhe pikës G
 • Falë përfundimit të saj të papërshkueshëm nga uji (IPX7), kjo lodër mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë
 • dhe është e lehtë për t’u pastruar
 • 3 motorë me fuqi të lartë
 • Silikoni miqësor ndaj trupit
 • 12 programe vibrimi
 • 5 cilësime rrotullimi
 • I papërshkueshëm nga uji (IPX7)
 • Modaliteti i pëshpëritjes
 • Lehtë për t’u pastruar
 • Bateri Li-jon e ringarkueshme
 • Kabllo magnetike USB për penisikim i përfshirë
 • Përmasat: 19,97 x 3,45 x 6,12
 • Pesha 187,8 gram
  Vibrator rrotullues lepuri
  Dëshironi stimulim të klitorit dhe pikës G në të njëjtën kohë? Atëherë një vibrator lepuri është pikërisht ajo që po kërkoni. Ju gjithashtu dëshironi më shumë se thjesht dridhje? Më pas, le t’ju prezantojmë me Satisfyer Spinning Rabbit 1 që kombinon dridhjen dhe rrotullimin në mënyrën më të kënaqshme. Përveç 12 programeve intensive dhe të larmishme të dridhjeve, ky vibrator lepuri përmban 5 programe shtesë rrotullimi si në drejtim të akrepave të orës ashtu edhe në drejtim të kundërt. Si zakonisht për vibratorët e lepurit, ju futni boshtin e Satisfyer Spinning Rabbit 1 për të ngacmuar pikën tuaj G nga brenda. Dhe nuk keni pse të zgjidhni midis rrotullimit dhe dridhjes, pasi të dy funksionet mund të kontrollohen së bashku ose veçmas. Në të njëjtën kohë, gudulisja e vogël e klitorisit shtrihet mbi perlën tuaj dhe e stimulon atë nga jashtë me dridhje të forta. Ju lutemi vini re: vetëm boshti, jo gudulisësi i klitorit, përmban rrotullim.

Vibrator lepuri i bërë nga silikoni miqësor ndaj lëkurës
Sipërfaqja e Satisfyer Spinning Rabbit 1 është bërë nga silikoni i butë përkëdhelës, i cili jo vetëm që ndjehet mirë në lëkurën tuaj, por edhe e bën atë të rrëshqasë lehtësisht brenda jush. Përveç kësaj, Spinning Rabbit 1 është i papërshkueshëm nga uji (IPX7) dhe për këtë arsye mund t’ju shoqërojë në dush ose vaskë. Falë përfundimit të tij, është gjithashtu i lehtë për t’u pastruar: thjesht përdorni pak ujë dhe sapun të butë, nëse është e nevojshme pak pastrues lodrash dhe Satisfyer Spinning Rabbit 1 është gati për të kaluar në raundin tjetër.

Vibrator Satisfyer Spinning Rabbit 1 Blue

10,600 LEK

Out of stock