Vibrator Satisfyer Pro to Go

8,500 LEK

Bëhuni profesionist në lëvizje. Vibratori krejtësisht i ri, me shumë aspekte, me puls ajri të dyfishtë, Pro To Go 1, është këtu dhe gati për të kënaqur! Shijoni formën kompakte, ideale për udhëtime dhe në lëvizje. Një ndeshje e krijuar në parajsë për të gjithë, njohës të kënaqësisë dhe fillestarë.

Availability: Në gjendje SKU: 360486 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëhuni profesionist në lëvizje. Vibratori krejtësisht i ri, me shumë aspekte, me puls ajri të dyfishtë, Pro To Go 1, është këtu dhe gati për të kënaqur! Shijoni formën kompakte, ideale për udhëtime dhe në lëvizje. Një ndeshje e krijuar në parajsë për të gjithë, njohës të kënaqësisë dhe fillestarë. Duke shfaqur dy funksione në një, eksploroni veten dhe gjeni preferencat tuaja! Me një formë voluminoze dhe me onde, Pro To Go 1 qëndron më vete! E përkryer për t’u ulur pa lëvizur dhe në sy në komodinën tuaj. Kontrolloni në mënyrë të pavarur dy motorët për të individualizuar 11 cilësimet e valës së presionit dhe 12 dridhjeve! Pro To Go 1 është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Ejani, bëhuni profesionist.

Satisfyer Pro To Go 1 stimulon klitorisin me valë dhe dridhje pulsi ajri. Falë dizajnit kompakt dhe voluminoz, vibratori i valëve të pulsit ajror i bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin është ideal për në lëvizje. Stimulimi i njëkohshëm i klitorisit me valë dhe dridhje me impuls ajriBërë nga silikoni mjekësor super i butë, miqësor ndaj lëkurës që është e lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienike. Falë pamjes së jashtme të papërshkueshme nga uji (IPX7), kjo pajisje e mirëqenies seksuale mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar.

Përdorues miqësor
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Modaliteti i pëshpëritjes
10 programe vibrimi
Silikoni miqësor ndaj lëkurës
Lehtë për t’u pastruar
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Bateri litium-jon

Stimulimi i klitorit në lëvizje me Satisfyer Pro To Go 1
Lëreni Satisfyer Pro To Go 1 t’ju përkëdhelë gjatë udhëtimit. Vibratori i valës së presionit me 2 motorë stimulon klitorisin me një kombinim të valëve të presionit dhe dridhjeve. Ekzistojnë 11 intensitete të valëve të presionit dhe 12 programe dridhjesh për të nxitur lartësitë tuaja sensuale. Ju mund t’i kontrolloni këto veçmas ose t’i kombinoni – ashtu siç ju pëlqen. Falë formës së tij kompakte dhe të valëzuar, Pro To Go 1 përshtatet rehat në dorën tuaj dhe mund të ruhet në një çantë udhëtimi ose valixhe pa zënë vend. Falë bazës së tij të rrafshuar, vibratori i shtrirë mund të vendoset në këmbë në komodinë, për shembull, ku do të presë me durim për përdorimin e tij të ardhshëm.

Çfarë avantazhesh të tjera ofron vibratori i valës së pulsit të ajrit?
Vibratori është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, i cili është veçanërisht miqësor ndaj trupit dhe higjienik. Përveç kësaj, Pro To Go 1 është i papërshkueshëm nga uji (IPX7) dhe premton kulm të lagësht edhe në dush ose banjë. Thjesht pastrojeni me ujë të ngrohtë dhe një sapun të butë. Bateritë e integruara mund të ringarkohen me kabllon USB të përfshirë pas natës tuaj të nxehtë.

Vibrator Satisfyer Pro to Go

8,500 LEK

In stock