Vibrator Satisfyer Partner Box

17,400 LEK

Po kërkoni të shijoni natën e takimit, por nuk mund të vendosni se si? Partner Box 1 është zgjidhja perfekte për ju: merrni dy produkte të paketuara së bashku, duke ju ndihmuar të dyve në kërkimin tuaj për mbrëmjen perfekte dhe dhuratën ideale për të dashurin tuaj!

Availability: Në gjëndje SKU: 360342 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Po kërkoni të shijoni natën e takimit, por nuk mund të vendosni se si? Partner Box 1 është zgjidhja perfekte për ju: merrni dy produkte të paketuara së bashku, duke ju ndihmuar të dyve në kërkimin tuaj për mbrëmjen perfekte dhe dhuratën ideale për të dashurin tuaj! Partner Box 1 përmban dy produkte të pajtueshme për partnerët, Sexy Secret dhe Double Joy! Sexy Secret është një vibrator i mbathjeve, i pajisur me një magnet për të mbajtur pajisjen në vend të qetë. Double Joy është një produkt fleksibël në formë U-je që mund të përshtatet përkrah partnerit tuaj gjatë seksit depërtues. Bluetooth i aktivizuar, Sexy Secret dhe Double Joy i shtohen ekosistemit të produkteve që lidhen me aplikacionin fitues të çmimeve, falas, Satisfyer Connect, duke ju dhënë mundësinë të merrni kontrollin e kënaqësisë tuaj dhe të filloni udhëtimin tuaj ndërsa jeni në lëvizje. Përdorni Satisfyer Connect së bashku duke kontrolluar pajisjet e njëri-tjetrit nga e gjithë tavolina, dhoma apo edhe globi! Sexy Secret dhe Double Joy janë bërë nga silikoni i sigurt për trupin, janë të ripenisikueshëm dhe të papërshkueshëm nga uji (IPX7) dhe janë gati për çdo aventurë gjatë natës së takimit që jeni gati t’i përballoni!
Gjeni përzierjen tuaj të duhur me Partner Box 1.

Kutia e partnerit të kënaqshëm 1
Kutia Satisfyer Partner Box është e përkryer për çiftet që duan të shijojnë aventura emocionuese së bashku. Ai përfshin vibratorin e çiftit Satisfyer Double Joy dhe vibratorin e brekëve Sexy Secret, që të dyja mund të kontrollohen me aplikacionin Satisfyer Connect – i disponueshëm për iOS dhe Android. Bërë nga silikoni super i butë, miqësor ndaj lëkurës, i shkallës mjekësore që është i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik. Falë sipërfaqes së saj të papërshkueshme nga uji (IPX7), kjo pajisje e mirëqenies seksuale mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar.

Dridhje super e fortë e thellë
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Programe të paracaktuara të modifikueshme
Shumëllojshmëri e pafund programesh me aplikacionin
Modaliteti i pëshpëritjes
E ringarkueshme
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar
Kutia e partnerit të kënaqshëm 1: Çifti arrin kulmin me kontrollin e aplikacionit
Satisfyer Partner Box 1 është dhurata perfekte për ju dhe partnerin tuaj për të eksploruar së bashku kulme të reja. Kutia emocionuese përmban si vibratorin e partnerit Double Joy ashtu edhe vibratorin e brekëve Sexy Secret, të cilat do t’ju bëjnë të dyve në ekstazë me dridhjet e tij të nxehta. Kontrolli i aplikacionit me aplikacionin falas Satisfyer Connect ju ofron funksione të tilla si telekomanda nëpërmjet Bluetooth, dridhje muzikore, dridhje ambienti ose dizajnues dridhjesh. Qoftë në lëvizje ose brenda katër mureve tuaja, Satisfyer Partner Box 1 do t’ju çojë në aventura të përbashkëta plot kënaqësi.

Gëzimi i Dyfishtë Satisfyer dhe Sekreti Seksi
Satisfyer Double Joy është një nga vibratorët më të njohur për dyshe dhe ka një dizajn mbresëlënës në formë U-je që ofron dridhje intensive në 2 motorë. Boshti më i vogël futet gjithashtu gjatë dashurisë, duke stimuluar pikën G dhe penisin. Boshti më i madh i vibratorit dyshe mbështetet në klitoris. Silikoni me cilësi të lartë ndihet veçanërisht i këndshëm. Vibratori portativ i brekëve Sexy Secret siguron argëtim së bashku larg shtëpisë: forma e tij ergonomike dhe me formë përshtatet me kthesat tuaja dhe e bën klitorisin tuaj të dridhet me dridhje të forta dhe të qeta. Meqenëse vibratori diskret i brekëve është i përsosur për lëvizje, ai mund të përdoret gjithashtu me lehtësi nëpërmjet kontrollit të aplikacionit. Të dy pajisjet e shëndetit seksual janë të papërshkueshëm nga uji dhe mund të futen në dush, pishinë ose vaskë pa asnjë shqetësim. Përmbajtja e Satisfyer Partner Box 1 është krijuar posaçërisht nga ekspertët tanë për kënaqësi të përbashkët. Përjetoni dridhjet intensive dhe braktisni plotësisht veten në aventurat e dyfishta.

Vibrator Satisfyer Partner Box

17,400 LEK

In stock