Vibrator Satisfyer Monoflex

10,500 LEK

Vibrator me fleksibilitet të lartë. E pajisur me dy motorë të fuqishëm, të pavarur. Bosht silikoni plus një majë fleksibël. Dridhje të qeta-pëshpëritje. I papërshkueshëm nga uji. Krijuar me rehati ergonomike dhe dizajn minimalist. Përmban një theks të kromuar të trëndafilit. E pajtueshme me çdo smartphone, tabletë dhe orë molle Android ose Apple. Gama e pafund e programeve me aplikacionin Satisfyer (mund të përdoret gjithashtu pa).

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360111 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me fleksibilitet të lartë. E pajisur me dy motorë të fuqishëm, të pavarur. Bosht silikoni plus një majë fleksibël. Dridhje të qeta-pëshpëritje. I papërshkueshëm nga uji. Krijuar me rehati ergonomike dhe dizajn minimalist. Përmban një theks të kromuar të trëndafilit. E pajtueshme me çdo smartphone, tabletë dhe orë molle Android ose Apple. Gama e pafund e programeve me aplikacionin Satisfyer (mund të përdoret gjithashtu pa).

Vibrator Satisfyer Monoflex

10,500 LEK

Out of stock