-30%

Vibrator Satisfyer Man Wand

Çmimi origjinal qe: 9,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,300 LEK.

Vibratori i murit Satisfyer Men ka emrin e tij për një arsye – kjo shkop magjik nxjerr magji të vërtetë dhe magjeps pjesën tuaj më të mirë sipas të gjitha rregullave të artit! Me modelin e tij inovativ të krahut, masturbatori revolucionar është një shok besnik për njeriun modern. Përshtypjet e domosdoshme me jo më pak se 50 programe vibrimi, një ndjesi veçanërisht delikate dhe dorezën ergonomike. Shpërblimi për angazhimin tuaj? Pikat kryesore të papërshkrueshme! Të dy krahët e butë të vibratorit të murit janë jashtëzakonisht fleksibël dhe përkëdhelës – kështu që penisi juaj është i mbyllur mirë dhe sigurt. Me çdo lëvizje lart e poshtë ju ndjeni detajet e zakonshme që ju përkëdhelin me një stimulim shtesë, joshëse. Doreza me formë ergonomikisht qëndron e qetë në dorë. Meqenëse i gjithë masturbuesi është bërë me silikon të plotë me cilësi të lartë, krijuesi i kënaqësisë frymëzon me ndjesinë e tij të butë dhe lë një ndjesi të butë në lëkurën tuaj. Por vlerat e brendshme janë bindëse edhe në një turne: 10 programe emocionuese vibrimi mund të kombinohen me 5 intensitete secili me shtypjen e një butoni

Availability: Në gjendje SKU: 55040210 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori i murit Satisfyer Men ka emrin e tij për një arsye – kjo shkop magjik nxjerr magji të vërtetë dhe magjeps pjesën tuaj më të mirë sipas të gjitha rregullave të artit! Me modelin e tij inovativ të krahut, masturbatori revolucionar është një shok besnik për njeriun modern. Përshtypjet e domosdoshme me jo më pak se 50 programe vibrimi, një ndjesi veçanërisht delikate dhe dorezën ergonomike. Shpërblimi për angazhimin tuaj? Pikat kryesore të papërshkrueshme! Të dy krahët e butë të vibratorit të murit janë jashtëzakonisht fleksibël dhe përkëdhelës – kështu që penisi juaj është i mbyllur mirë dhe sigurt. Me çdo lëvizje lart e poshtë ju ndjeni detajet e zakonshme që ju përkëdhelin me një stimulim shtesë, joshëse. Doreza me formë ergonomikisht qëndron e qetë në dorë. Meqenëse i gjithë masturbuesi është bërë me silikon të plotë me cilësi të lartë, krijuesi i kënaqësisë frymëzon me ndjesinë e tij të butë dhe lë një ndjesi të butë në lëkurën tuaj. Por vlerat e brendshme janë bindëse edhe në një turne: 10 programe emocionuese vibrimi mund të kombinohen me 5 intensitete secili me shtypjen e një butoni

Vibrator Satisfyer Man Wand

Çmimi origjinal qe: 9,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,300 LEK.

In stock