Vibrator Satisfyer Love Me Blue

10,900 LEK

Duaje veten si kurrë më parë me Love Me! Shumë fleksibël, përdorni dorezën me lak për të përjetuar lehtësisht stimulimin suprem të pikës G dhe klitorit.

Availability: Në gjëndje SKU: 360463 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Duaje veten si kurrë më parë me Love Me! Shumë fleksibël, përdorni dorezën me lak për të përjetuar lehtësisht stimulimin suprem të pikës G dhe klitorit. E krijuar për njohësit e kënaqësisë, Love Me ofron stimulim të dyfishtë dhe me kokë poshtë përmes 2 motorëve të tij të fuqishëm. Ndryshe nga vibratorët e zakonshëm të lepujve, Love Me ofron stimulim të intensifikuar nga lart dhe jo nga poshtë.

Përdorni boshtin e madh me anët e rrafshuara për stimulim të gjerë. Gudulisja e klitorit përmban një strukturë të lakuar dhe të valëzuar për stimulim shtesë. Me butonat +/- që kontrollojnë motorin që fuqizon stimulimin e pikës G dhe butonin ~ për të kontrolluar veçmas motorin e dedikuar për stimulimin e klitorit, kaloni lehtësisht 12 funksione individuale për motor për të gjetur kënaqësinë tuaj ideale! Love Me është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i rikarikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Eja Më Duaj.

Vibrator Satisfyer Love Me Blue

10,900 LEK

In stock