Vibrator Satisfyer Love Gelb

10,700 LEK

Kushdo që thotë se nuk mund të ndjesh dashuri të dyfishtë, nuk e njeh ende dashurinë e dyfishtë. Sepse kjo e dashur kënaq gratë me stimulimin e tij të provuar dhe të testuar të valës së presionit, të plotësuar nga dridhjet e këndshme në boshtin e futur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55040278 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kushdo që thotë se nuk mund të ndjesh dashuri të dyfishtë, nuk e njeh ende dashurinë e dyfishtë. Sepse kjo e dashur kënaq gratë me stimulimin e tij të provuar dhe të testuar të valës së presionit, të plotësuar nga dridhjet e këndshme në boshtin e futur. Të dy programet mund të kontrollohen veçmas dhe t’ju prishin deri në ekstazë. Satisfyer me formë ergonomike jo vetëm që është veçanërisht tërheqës, por gjithashtu ndihet mirë në lëkurë. Një tjetër veçori kryesore është aplikacioni Satisfyer Connect. Me këtë ju mund të kontrolloni krijuesin e kënaqësisë nga kudo në botë, ose të krijoni ritmet tuaja të dridhjeve. Çfarë po pret? Duajeni dashurinë tuaj të dyfishtë si ju dhe përjetoni se sa e kënaqshme mund të jetë ndjenja e dashurisë së dyfishtë!

Satisfyer juaj është i pajisur me bateri të integruara dhe për këtë arsye mund të rimbushet në një mënyrë miqësore me mjedisin. Kablloja magnetike e karikimit USB e përfshirë mund të plotësohet me një prizë standarde të rrymës 5V nëse kërkohet.
Pesha përafërsisht. 135 g
Gjatësia përafërsisht. 160 mm
Diametri përafërsisht. 38 – 52 mm
Material silikoni mjekësor, plastikë ABS
Ngjyra e verdhë / argjendi
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e rikarikueshme

Vibrator Satisfyer Love Gelb

10,700 LEK

In stock