Vibrator Satisfyer Hot Passion

10,500 LEK

Koha për t’u ngrohur! Me një bosht në formë pike dhe majë të rrumbullakosur, Heat Climax+, një atmosferë e lakuar, do t’ju mbushë me pikën P të synuar ose pikën G dhe ndjesi klitoriale.

Availability: Në gjëndje SKU: 360402 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Koha për t’u ngrohur! Me një bosht në formë pike dhe majë të rrumbullakosur, Heat Climax+, një atmosferë e lakuar, do t’ju mbushë me pikën P të synuar ose pikën G dhe ndjesi klitoriale. Shijoni një përvojë realiste pasi kjo atmosferë paksa e përkulshme dhe e nxehtë unisex rritet në temperaturën e trupit, duke përputhur energjinë tuaj! Kapni Heat Climax+ duke përdorur dorezën e nënshkrimit të koleksionit Vibes, duke lejuar kapje më të mirë dhe mbajtje më të rehatshme. Keni një aventurë të sigurt pasi Heat Climax+ vjen i pajisur me një bazë të gjerë në fund. Përmirësoni përvojën tuaj edhe më shumë duke përfituar nga stimuluesi shtesë i klitorit, i cili mund të përdoret gjithashtu për të stimuluar perineumin. E aktivizuar me Bluetooth, Heat Climax+ lidhet me aplikacionin fitues të çmimeve, falas, Satisfyer Connect, duke ju dhënë mundësinë të kontrolloni në mënyrë të pavarur motorët e fuqishëm dhe të personalizoni me të vërtetë kënaqësinë tuaj. Heat Climax+ është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe është i vlerësuar nga uji (IPX7). Asgjë nuk mund ta kli-MAX këtë!

Me stimuluesin e tij të përthyer, Heat Climax + stimulon si prostatën ashtu edhe indet e ndjeshme të perineumit. Dy motorë aktivizojnë dridhje të forta, ndërsa funksioni ngrohës i silikonit garanton ndjesi realiste.

E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm për iOS dhe Android
Kombinimi i funksionit të ngrohjes sensuale dhe dridhjeve siguron stimulim intensiv
I përshtatshëm për të gjitha gjinitë
Stimulimi sensual përmes dridhjeve dhe nxehtësisë
Stimulimi sensual i prostatës
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Modaliteti i pëshpëritjes
E ringarkueshme
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar
Përmasat: 20,6 cm x 9,6 cm x 4,3 cm
Satisfyer Heat Climax+: Vibrator ngrohës me kontrollin e aplikacionit
Shijoni stimulimin e dyfishtë të pikave tuaja të nxehta me Satisfyer Heat Climax+ me kontrollin e aplikacionit! Vibratori anal është i pajisur me 2 motorë, secili i vendosur në dy boshtet e vibratorit. Funksioni i këndshëm i ngrohjes siguron gjithashtu një ndjenjë autentike, realiste me një temperaturë prej 39°, si ajo e nxehtësisë së trupit. Ngrohtësia e lumtur gjithashtu rrit rrjedhjen e gjakut, gjë që intensifikon stimulimin e derës së pasme. Falë formës së saj të lakuar, ergonomike, Satisfyer Heat Climax+ është ideal për një masazh të prostatës: Maja e lëmuar dhe e rrumbullakosur godet drejtpërdrejt pikën tuaj të nxehtë. Ndërkohë, boshti i vogël siguron stimulim shtesë të perineumit me vibrime ngjallëse. Megjithatë, Heat Climax+ mund të sigurojë gjithashtu kënaqësi të jashtëzakonshme për pikën G dhe klitorisin: vibratori ngrohës është unisex dhe mund të përdoret nga çdo gjini. Mos harroni të pastroni dhe dezinfektoni tërësisht vibratorin nëse dëshironi ta përdorni në mënyrë vaginale pas stimulimit anal.

Cilat janë disa nga gjërat e tjera të shkëlqyera rreth Satisfyer Heat Climax+?
Mund të kontrolloni 12 programet e paracaktuara të Satisfyer Heat Climax+ në mënyrë intuitive duke përdorur panelin e kontrollit në dorezën e pajisjes së shëndetit seksual. A ju pëlqen kur gjërat bëhen të egra? Nuk ka problem, sepse do të keni gjithmonë gjithçka nën kontroll me unazën mbajtëse praktike. Dhe bëhet edhe më mirë: Vibratori me ngrohje mund të kontrollohet gjithashtu me aplikacionin falas Satisfyer Connect, i cili është i disponueshëm për iOS dhe Android dhe ju ofron veçori emocionuese si telekomanda, dridhjet muzikore ose një dizajnues dridhjesh. Ka kaq shumë veçori për të zbuluar – çfarë po prisni? Satisfyer Heat Climax+ është bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin dhe është veçanërisht higjienik dhe i butë për lëkurën tuaj. Ky mjet që sjell kënaqësi mund t’ju bashkojë edhe në dush ose vaskë falë përfundimit të tij të papërshkueshëm nga uji (IPX7). Ju mund t’i ripenisikoni bateritë e integruara me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

Vibrator Satisfyer Hot Passion

10,500 LEK

In stock